bugün

nüfusları ulke genelinde toplam 80 bine varan tipler. rus olmayan herkezden nefret ederler, arada sırada kafkas insanlarının kafalarını kesip internete atarlar. bunları destekliyen milletvekilleri vardır ve polis onlara genellikle dokunmaz.
20 nisan günü adolf hitler'in doğum gününü açıktan açığa kutlayacak kadar fazladır sayıları. 80.000 rus devletinin rakamı olmalı. ben bir yerde 200.000 olarak okumuştum bu sayıyı, her ne ise, konuya dönelim en büyük gelir kaynakları müzik sektörüdür. görünüşte tabi. from russia with hate ve russia 88 gibi kaynaklardan öğrendiğim kadarı ile arkalarında sağlam birileri var. adamların kamplarında fildişi kabzalı silahları, bıçakları vs var. sadece buradan bile müziğin tek kaynak olmadığını düşünüyorum ben.

bu arkadaşlar, cahil cühela ayak takımına nasyonal sosyalizm ve ruslar ne alaka dedirtir her zaman. nasyonal sosyalizm bir alman ideolojisi değildir, böyle bir yanılgı komünizmi rusçuluk sanmak gibi birşeydir. bir de stocholm sendromu gibi geyikler de dönüyor haklarında. bu da biraz önceki kadar embesilce. nazilerin ruslara değil komünistlere özel bir düşmanlığı vardı.

rusya'da bilinen en büyük neo-nazi lideri alexander barkashov diye bilinen yaşını almış sevgi yumağı bir amcadır ve bu adam hapistedir. bildiğim kadarı ile solcu bir geçmişi vardır. eduard limonov başta olmak üzere kızıl elmacılardan, klasik rus milliyetçilerinden (jirinovski tayfası) ve hatta ortodokskçu birçok entelektüel bunlara açıktan veya gizliden destek vermektedir. rusya'da yasal olan en büyük neo-nazi yapılanmas ise, rusya yaşadışı göçle mücadele derneği'dir. bunun yanında bir ton illegal örgütler, alt meclislerde üyeler vardır. putin'in nashisi ile sıklıkla karıştırılmaktadırlar. daha enteresanı ise nashi'nin açılımında anti-faşizm olmasıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=ZuCt22-n86Y
Stockholm sendromuna sahip cahiller sürüsüdür.

Adolf Hitler ve parti arkadaşları Slav ırkını"untermesch",yani "insan olmayan" olarak görüyordu.Buna rağmen bir rusun nazizmi desteklemesi saçmalık.