bugün

görsel
Şöyle bakınca bi Rusya gezisi yapmak istenen kızlar. Kezban falan da değiller. Kızlar Rusya da erkeklere seks teklifi yapıyor. Adamların ise umrunda değil.

Hayret ediyor insan.
günaydın eli daşşağında olan dişsiz çapkın yaşlılar dillerim o dadlı ballı sevimli pipiciklerinizi seviliyosunuz bunu bilin.
Dolar, dolar, dolar.
Dünyanın en güzel kızlarıdır bence.
Beyaz tenleri, sarı saçları, mavi gözleriyle tercih edilesi kızlardır sibiryada olanları ayrı bir taştır geneli iyi hoştur ama kaşarı kaşardır net.
internette gördüğü rus modellerin fotoğraflarını baz alan abazansporlu kardeşlerimize hatırlatın ki gencinden yaşlısına dek rus kadını golddigger Yani para avcısıdır.

Paran biter, rus kızı gider. Hatta gözünün önünde kankanla takılır. Çünkü onun tek derdi yeşil yeşil benjamin, sen değilsin.

Güzelliklerine ise diyecek yok. Tek sermayeleri de vücutları zaten.
Dünyanın en güzel kızları bence.
gerekse yüz gerekse vücut ortalamasında türklerden önde olmalarına rağmen yine de overratedler.
Türk erkeklerine düşkün oluyorlarmış diyorlar.
görsel

Sürümü iyidir.
tatyana sen misin?
dünyadaki en güzel kızlardır. çoğunun pürüzsüz bir teni var. moda anlayışları biraz garip ama göz alışınca çok dert edilecek bir şey yok. etek giymeyi severler, plajda fotoğraf çekip instagrama koymayı severler.
görsel

Rahat ve cüretkar olmaları ile bilinirler.
Ben 160-170 cm arası olan, esmer ya da buğday tenlilerden hoşlandığım için beni etkilemeyen kızlardır. Allah sahiplerine bağışlasın.
görsel

Yüzde 90 ı iyi fizik sahibidir.
görsel
hiç cirkin olanına rastlamadım simdiye kadar.
görsel

Kezban değillerdir. Erkeğe değer verirler.
Bana türk kızı mı rus kızı mı diye sorsalar, hiç düşünmeden türk kızı derim. çünkü düşünürsem, rus kızı derim.

işim gereği hem antalya'da hem rusya'da kendileri ile yakın temaslarım oluyor. Bu kadar güzel olmalarına rağmen ne bir hava ne bir trip ne de bir kendini beğenmişlik görebilirsiniz. Her şeyin en iyisi hak ediyorlar.
aklıma hemen çırpı bacaklar geliyor.
Allah’ın torpilli kulları. Vay babam neler var öyle. Evet.
görsel
Rusya gol gol gol aq.
ramazanın son günü yapmayın.
ramazanın son günü yapmayın.
görsel