bugün

Son zamanlardaki ameliyat, hastalık vs ardından akıllara gelendir. Son bir kaç ay içindeki ani çöküşü, bitkinliği ve sık sık iptal ettiği programlarıyla bu dedikoduya mahal vermiştir kendisi.
anayasanın eşitlik ilkesini ihlal ederek garibana en büyük tokadı atsam, depremzede vatandaşa yapamadığım yardımlardan dolayı konuyu gündemden düşürmek istesem, tüm komşularımla düşman olup ülkeyi her an bir savaşa sokabilecek hale getirsem, hukuk, adalet, insan hakları dinlemeden diktatörlükle bir ülkeyi yönetilir hale getirsem... "hastayım lan acıyın bana" modlarına girerek durumu kurtarmaya çalışırdım.

tabi rte böyle yapıyor demiyorum, ben olsam yapardım diyorum, yanlış anlaşılmasın!
kolon kanserinde türkiyenin en iyisi olan doktor tarafından ameliyatı yapılmıştır.
umarız iyileşir ve bir an önce siyasete döner.
daha yüce divan yolları gözükmektedir kendisine.
an itibariyla kolon kanseri oldugunu dogrulamistir.

(bkz: queen 4 demisti dimi)
yalandir. bu ulkeyi 14 yil daha sikmeden ayrilmaz bence.
Neyi sikmesi vatanı mi?

Çocuk git kumda oyna git bu vatandan Allah aşkına git. Ulan aç izle Bülent Ecevit dönemini her şeye zam olan zamanları yağa benzine suya şekere %150 Bilmem neye %1000 zamn izle. Süleyman Demirel'in vatandaşı dinler gibi yapıp yılda 30 km yol yapıyoruz dediği zamanları izle. Hayır şunu da izleyebilirsin, Necmettin erbakana motor uretemiyoruz diye dert yanan Ecevit e siz hayal edemezken biz fabrikalarda motor üretmeye başladık, dediği meclis konuşmasını izle izle ki ibret al.

Bu adam sana yılda bin Bilmem kaç kusur yol yaptı. Sadece yol mu hastane açtı. Üniversite açtı. Her şeye zam olayı bitti imf borç verecek konuma geldi. O eflasyonun %1000 seviyesinde olduğu Tansu çiller döneminden gelindi. Dünyanın ilk 17. Ekonomisine bırak Allah aşkına git buradan bu vatandan.

Çalıyor deyip iftira atmak basit. Çalışıyor de de iki lafından biri en azından tutarlı olsun.

Edit: bazıları hala neyin ne olduğunu bilmiyor galiba. Markin bi gecede aldığı değeri bir ben bir Allah bilir. Ayrıca her köprü yapılırken olanlar yine olmuştur. Gezi direnişi benim özgürlüğüme darbedir. Ama bunu yapanlar özgürlüğünün kisitlandigini söyleyen tipler olduğu da yaman celiskidir. Bu millet ssk başkanın katıldığı programda kendini kendisine şikayet ederken de görmüştür. Siz hala 4 yıl önce ile şimdiki durumu tartisiyorsunuz. Beyler saçmalamayın. Bi ülkenin gelismisligi dayanağı milletidir. Altay tankindan ilk arabaya kadar çalışmalar var. Her şeyin bi anda iyi olmasını beklemek hata olur. Ama şunu unutmayın. Belki de 87 den beri en rahat dönemde yasiyoruz. Kendin diyorsun ev almıştım aldım diye eskiden ev alana değil öğretmen olana şanslı derlerdi o dereceydi her şey. Şimdi gelmiş bucurler kendince yorum yapıyor. Lan Allah asi verdim gidin amk. Başka yerde yaşayın. Milet yağ kuyruğuna girer en fazla 5 litre alinabilirdi. Şimdi elin sikinde marketten alıp çıkıyorsun kafana göre istediğini. Tek sigara Samsun du. Sikik sikik içen hasta oluyordu. Şimdi halkın sağlığı da gozetildi. Seçeneğin arttı. Burada atıp tutanların millete faydası ancak boklaridir. Sizin bokunuzu da geri dönüşüm yapıyor Ankara Mamak ta. Ha eskiden gidin görün orayı.

Ders olsun eksi mi gram umrumda değil.

Edit: facebook zirvasinda görmedim yazar kardeş. Araştır dediğin içinde utanmalisin. Tonla şey var burada yazdığım sen ona takılmışsin ne diyeyim. Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafa Allah şahittir ki. Belki laflarına dikkat etmediğin için dinden bile çıkarsın. Edepli olun.

Neyse 60 tane adamın zoruna gitmiş doğrular. Siz 57 senesinden beri oturup arastirmadiginiz için boş geliyor bunlar. Size Türkçe ezanli, içi boş hayvansız ahirli dönemler müstahakmis. Yol şarttı da bunu neden geçmişte ki çok sevdiğiniz Ecevit Aslında Rahşan yönetmiştir yapamadı. Istihdam yapılması için fabrikalar açılması gerek. Koç holding önüne geçmedi mi yerli araca. Biraz mantıklı sallayın. Belki köyün diye beni suclarken doğruları konuşana böyle salak tabirleri yaftalamazsiniz.
(bkz: Nolur doğru olsun)
@6 (bkz: müteahhit)
gerçekçi olmak gerekirse türkiye tam bir fasa fiso, goygoy, asparagas haberler ülkesidir. lozanın 2023 de bitip madenlerimizi çıkaracağımız yalanının bir benzeridir.
yok la ben görüştüm kendisiyle, yalan kanka olur mu öyle şey dedi.
cok calışıyor, kişisel servetini arttırmak icin tabii...

inşallah dedikodu değil de gerçektir...
ergün poyraz'ın son kitabı bu soruya cevap verebilir.

yazarın biri facebook'ta son dönemlerde dolaşan ecevit'in 70'lerde yaptığı zam konuşmasından bahsetmiş. az biraz okuyun yakın tarihi de öğrenin. ne olmuş 70'lerde neden türkiye'ye ambargo uygulanmış sonuçları ne olmuş.
şu trollere sormak lazım. gss hakında ne düşünüyorlar. hastane yapmış ya hammına... (saçma soru olduğunun farkındayım düşünemez bu embesiller düşünseler ülke bok yoluna doğru yol almazdı)
ulan hiç uğraşmayalım. peygamberimiz hz tayyip erdoğan'dır diyin sizde rahatlayın bizde rahatlayalım.
adamı günaha sokuyor amk salakları.
rte hepimizi gömer. kötüye bir şey olmaz.
iktidara geldiğinden beri mevcut bulunan dedikodu.

--spoiler--

bu adam sana yılda bin bilmem kaç kusur yol yaptı. sadece yol mu hastane açtı. üniversite açtı.

--spoiler--

hastaneler için teşekkür ederiz. iktidar olduğu dönemden öncesine sağlıkta göre gözle görülür değişmeler oldu. doktorlar ve hastalar hâlâ bazı şeylerden memnun olmasa da bu böyle. şimdi yiğidi öldürelim, hakkını yemeyelim.

yolu zaten yapmaları gerekiyor. üstün bir hizmetmiş gibi "x kilometre yol yaptık" diyerek ancak üçüncü dünya ülkesi vatandaşlarını kandırabilir.

üniversite açtı e iyi güzel de, nerede çalışacak bunca insan? iş alanı da sağladı mı? yoksa herkes kontenjan fazlalığından mı yakınıyor? üstelik verdiği eğitimin kalitesi ne? gece gündüz çalışıp tıp kazananla yetmiş bininci olup parayı bastırarak tıp okuyan arasındaki adaletsizliği giderdi mi?

koyun olmadığınız günler dileğiyle.
Açlık, yokluk günlerini görmemiş yazarların feryadını dile getiren mevzudur. Vallahi gençlik biz ölümü gördük şimdi bu hale hasta hal bile diyemiyoruz. Siz bundan 25, 30 yıl öncesi hastaneleri, özgürlükleri, tüketimi, ulaşımı ve ekmeğin özünü bilmiyorsunuz. Lakin yinede istemekte, haklısınız.
doğru olduğunu temenni ettiğim durumdur.
Bu kadar ah bu kadar bedduaya rağmen çok iyi bile dayandı onun yerinde başkası olsa çoktan erimiş bitmişti ne bünye varmış bee sende.
neyle geberirse gebersin ama tez zamanda olsun.
Dogrudur. Türkiye cumhuriyetinin kanseridir.
Memleketteki siyasi seviyenin geldiği noktadır.