bugün

müjdeye bak amına koyim. artık kktc de dünya devleti olur.
(bkz: itibardan tasarruf olmaz)
bahan vrak vrak

önden verdi

müjdeyi yani

konya da ki gizli uzay üssünde

yerli ve milli uzay araçımızı yabdıh

hamdolsun

bayram şikeri niyedine.

görsel
epey yaklaşmışım.
görsel
(zaten firavunun müjdesi saray olmayacaktı da ne olacaktı?)
KKTC’de yaşayanlar mutluluktan sokaklara dökülmüş, sabaha kadar coşkuyla kutlanacağı tahmin ediliyor. Lütfen silah sıkmayalım, bu mutluluk kimsenin canından kıymetli değil!
Müjdeye bakar mısın? Saray dikecekmiş. Artık o kadar aştı ki bize de değil KKTC ye dikiyor. La adamları tanıyan devlet olsa yüzümüze bakmazlar, para verip saray dikiyor.
Bu kadar beton seven birini asla görmedim .aklı fikri inşaat.
"akıncı rum yanlısı yeaa" diye diye ersin tatar'ı cb seçen kktc halkı uğraşsın dursun şimdi. olan yine sayıca daha az olan aklı başında kesime oldu, bizdeki gibi.
Allahın sağ kolu hazreti Tayyip Erdoğan hazretleri ne yaparsa Allah için Allah yolunda yapar. Allahuekber.
adam kendi kendine sürpriz yapmakta level atladı şimdi de kıbrıs'ta kendine sürpriz yapıyor. kral amk, kendini şımartmada böyle ol.
Makarna tayfasi mutsuz.
Bedava birsey çikmadi burdan.evet.
hahhahaha. ulan ne guldum ya. ak partili tek bir yazar arkadas bunu savunabilecekse lutfen savunmasini belirtsin. Rte artik mantikli tek bir karar bile veremiyor.
Tamam arkadaşlar güldük eğlendik,ok siyasi politik gözdağı artık uluslararası stratejik dilde ne anlama geliyorsa artık,müjde dünyaya bi mesaj ok.ama biz petrol gaz ne bilim devletin kasasına girecek birşey sandıydık,meğer külfet masraf çıktı.
Burada tek eksiğimiz külliye olmamasıydı artık KKTC için her şey çok güzel olacak teşekkürler sayın çok değerli biricik reyisimiz.
adamların asgari ücreti 4.400.
Saat 15.30 gibi haberleri izliyordum. Yok Kıbrıs'ın statüsüydü, makaryostu, Annan planıydı yorumcular yardırıyordu. Sanırım külliye onları da şoka uğratmıştır.
Neyse hayırlısı olsun diyelim.
Maraş’ı açmasını bekliyordum ben.
Müjdeye gel artık tüm dünya KKTC yi tanır nasıl olsa külliyesi var.