bugün

Doğru tespittir. Ne yazık ki hukuk adamına göre işliyor bu ülkede.

Pilotu salalım demiyor, pilota koğuş arkadaşı da bulalım diyor Adam.

Ne kadar sığır dolu bu sözlük arkadaş.

Edit: entrylerini silip gitmiş sığır arkadaş. Ne mutlu.
sen zamanında birlikte hareket edip kurumları ele geçireceksin sonra bu kurumlara adamlarınızı yerleştireceksiniz. sonra bir gün o adamlarla pay kavgası yüzünden aranız açılacak. o kurumlara yerleştirdiğin fetoşcu denilen dingiller sana haddini bildirmek için o kurumların verdiği yetkiyi kötüye kullanacak sen ise sadece kandırıldımla bunu atlatacaksın. yahu böyle bir mantık olabilir mi? beyler ülke yönetiyoruz lütfen.

yardım ve yataklıktan akp yargılanmalıdır.
olm bu ülkede hukuk olmadığını biliyosunuz da tepemize bomba atıldı sağda solda olaylar oldu diye hukukun geleceğini zannetmek niye? aynı boktan ülke devam ediyor değişen bir şey yok triplere girmeyin. götün sağlamsa bi bok olmaz.
ersen ölürsün, fetöde sıradan bi tipsen içeri tıkılırsın, avukat tutacak paran yoksa davayı kaybedersin.

olay budur yani. hukuk bu ülkede hep böyleydi hep de böyle olacaktır.
Daha önce de yazdım, yine tekrarlayayım.

Bir cumhur başkanı , baş komutan sıfatını taşır. Ve onun, " kandırıldım" deme gibi bir lüksü yoktur. Başkomutan sıfatıyla o kandırıldım diyor ve af diliyorsa, diğerlerininde bunu söyleme hakkı doğar .

Meclis, mit, genel kumay, senin elindeyken, olacakları nasıl bilemezsin?
Böyle bir basiretsizlik olabilir mi?

Ve ısrarla bunu anlamak ve sorgulamak istemeyen insanların varlığına inanamıyorum.

Peki o zaman, bir başka örgüt tarafından yine, kabdırılma tehlikesi olmayacağının garantisini kim verecek.

Düşünme ve taraf tutmadan sorgulama yeteneğini edenmedikce, biz bu filmi daha çok görürüz.

Umarım yanılan ben olurum.