bugün

tebrik ettiğimiz yazar.
daha nice 4000 entrylere.
pazar pazar beni esir alıp dükkanı açtırmış, 4000. entrysini kutlayıp çıkmamı isteyen yazar. an itibariyle radyoda yayındayız kendisiyle...
seviyoruz sayıyoruz kendisini de entrylerini de ve tebrik ediyoruz 4000 kere..
4000. entrysinden dolayı tebrik ettiğim yazar ağabey.
başlarda gergin mesajlaşmalarla başlayıp sonradan muhabbete döndüğüm delikanlı yazardır. göçmenin halinden göçmen anlar insanıdır.
yurttaki odamı ziyaret edeceğini özel mesajla bana bildiren yazar arkadaşımız. gelirken yanında başka bursalıları da getirmesi dileğiyle...
odamı ziyarete gelmediği her gün başına duvarıma bir çizik atacağım yazar arkadaşımız. sonra bu çiziklerin hesabı bir bir sorulacak.
radyo çıtır kurucularından yönetim kurulu eş başkanı yazar bünye...
haksızlıklara neden karşı geldiğini anlamadığım yazar. bıraksa da ortalıkta milletin değerlerine hakaret edelim, ona buna iftira atalım, milleti kendi kafamıza göre bilgilendirelim ve daha sayamadığım birçok şeeey.. ayrıca onun gibi modern bir yazarın mehter marşı çalması da oldukça kıroca, faşikçee.. çaylak kalsaydı keşkee.. ıyy.. *
sözlükte kalmasında fayda olan dost. o gitsin, bu gitsin sözlük bölücülere ve yobaz iran sempatizanlarına mı kalsın.
tanımadığım bir adamdı, az önceye kadar. baktım son bir kaç entrysine. adeta moderasyonu satın aldığını ima ediyor. beni çaylak yapanın ağzına salıncak kurarım diyor ve moderasyon satılmış olduğu imalarına göz yumuyor. enteresan!
böyle olacağı belli yazarı. moderatörler satıldı diye kışkırtılarak çaylaklığa dönmüştür. hadi bakalım sat mondeo'yu para lazım şimdi sana yazarı..
pek saygıdeğer faşo ağabeyimizdir kendisi. çaylak olma nedenini bilmiyorum, ama çaylak olmasına neden olan şeyi yaparken mantıklı bir mesnedi olduğuna eminim. ötenazi talebinin moderasyon tarafından saygıyla karşılanması temennim olmakla beraber akl-ı selimin gereğidir.
kaliteli bir yazardı,yazık oldu...umarım geri dönebilir,eğer öyle bir ihtimal varsa.
tanımadığım bir yazardır...geçmişte yazdığı entryler sözlüğün temellerindendir..takipcisi ise oldukça çok bir yazardı..
sözlüğe 4100 entry'lik katkı yapmış uuser. evet, çoğu moddan fazla, hatta iki katı. bir gün bir hengamede çaylak oluyor, sonra siliniyor. yazık.
görüşünce * uzun uzun konuşucağımız yazar.evet yazar. bu gönül o siliği görmüyor.
silik olmaması gereken bir yazardı. online oldµğµ, entry yağdırdığı günlerini görmenin özleneceği kişi.
ikinci nesil silik. (burası tanımdı, bunu da silmezsiniz inşallah.)

adamın birisi tunceli'ye dersim diyor, devlet katliam yapmıştır diyor. devleti suçluyor, bu silik olan arkadaş devleti koruyor ve bir bakıyorsunuz, 2. nesil silik.

helal olsun sana moderasyon. burada devlete saldıranları korumak için, devleti koruyanları silik yapıyorsun, helal olsun.
kendi kendine yiğit, cesur, korku nedir bilmez, delikanlı * gibi sıfatlar takmış enaniyet sahibi yazar. böyle enaniyet sahibi insanlara ihtiyacımız var. uçurulması mantık ötesi. ama bünyesi çaylaklığı kaldıramazmış ne yapalım. sosyal statüsü ve ağırlığı varmış delikanlıcağızın.

sosyal statüsü ve ağırlığı olan bir delikanlıydı. sakın ha! diğer delikanlılarla karıştırmayın.
sözlüğün en kaliteli yazarlarındandır. 1000 yazar gücündedir, hatta 2000. samimi söylüyorum, abartmış değilim. 4000 yazar var, ve 4000'in içinde rahat ilk 10'a girer. "istatistik"le, "veri"yle konuşunca, görüyorsunuz, içtekiler tam dökülmüyor. onun için "yürekten" söylüyorum. pek tanışmamamıza rağmen, iletilerini çok beğendiğim, görüşlerinin her daim arkasında olduğum yazardır. zaten önemli olan da bu.

ayrıca yukarıdaki (#1674554) iletimin ciddiye alınmamasını umuyorum. zaten onu başka bir iletiye karşılık yazmıştım ama iletiyi yazan arkadaşımız iletisini silmiş; benim iletim havada kalmış biraz. işte o iletim, ironiktir. anlayana.
tunceli değil dersimdir...devlet katliamın ağababasını yapmıştır...rosencroix de zaten sözlüğün düz yazarlarındandır...gitse de esamesi okunmaz...varken de zaten okunan birisi değildi...

evet, üzerim açık kalmış yatarken...ve sadece ben değilmişim bu gece üzeri açık yatan...
delikanlılıgına da yazarlıgına da kimsenin laf edemeyecegi agabeyim. toplumdaki statusu de vatanseverligi de tarafımdan cok iyi bilinen insan. caylaklıgı kabullenmemesinin sebebi kibirli veya kendini ustun goren bir kişilikte olmasından dgil, kesinlikle ve kesinlikle haksızlıga tahammulu olmayan yapısındandır. vatanına hakaret ettirmedigi icin fasist veya gerici gibi yaftalar yiyorsa bir insan bu platformda sanırım onun gibi vatanını seven bizlerin de yazarlıgımızı gozden gecirmemiz ve moderasyona yaptıgı yanlıstan donmemesi halinde bizim yazarlıgımızı da silmesini rica etmemiz icap edecektir.
sağlam duruşlu, karton değil gerçek vatansever.
moderasyonun şaşırtmayan tavrı ile haksız yere silinmiş yazar.

(bkz: nereye kadar)