bugün

rixos otellerinin antalya kemer ilçesi tekirova beldesindeki güzel oteli. 2009 yazında ordaydım bu yaz için de rezervasyonumu yaptırdım. yemekleri ve içkileri mükemmeldi hala öyle mi bilmiyorum. rusların zenginlerinin tercih ettiği otel aynı zamanda. 2009da tanıştığım bir rus geceliğine 250 euro verdiğini söylemişti doğru mudur bilmiyorum ama bizim verdiğimiz paranın neredeyse 3 katıydı söylediği rakam. tanıştığım ruslardan 2si doktor biri men health's dergisi editörü, bir diğeri büyük bir tekstil şirketi sahibiydi ayrıca tabaklarını tepeleme doldurmuyorlardı hakikaten. ayrıca otelin partileri de mükemmeldi. özellikle herkesin beyaz giydiği white party olağanüstüydü.

umarım hala 2009'daki kadar güzeldir.

edit: evet hala 2009'daki kadar güzel.
2015 deniz sezonunun an itibarı ile açıldığı oteldir. Şirket tarafından karşılanıyor olması ayrıca güzeldir...

(bkz: beleş)
türkiye deki bayağı turizm anlayışının bir uzantısı olan oteldir. ye iç sıç yat mantığı ile vasat beyaz yakaların tüm sene biriktirdiği parayı belirli sınırlar dışına çıkmadan adeta gönüllü olarak hapis ortamında tükettikleri tatil kompleksidir.
Mükemmel bir hafta geçirdiğim kalite kokan otel.

Bir çok otelde kalmış biri olarak diyebilirim ki tercih ederken tereddüt dahi etmeyin.

Tek sorun fettah tamince'yi sevmiyorum tayyibin adamı olduğu için.
Çok bilen arkadaşlar okusun bir zahmet.

Rteyi rüyamda görüyorum diyen adam kimmiş.
http://www.sozcu.com.tr/m...=829496&system=gundem
Tamamen yabancı odaklı bir otel. Türkleri görmek dahi istemediklerini hissediyorsunuz.

Diğer rixoslara göre yemekler tam bir facia. Resmen zayıflayarak döndüm.

Konumu, havası, denizi yani otelle ilgili olmayan kısımları müthiş.