bugün

diger makyaj malzemeleriyle birlikte kullanmadigim fakat kullanildigi takdirde ise gozlerde carpici bir etki yapan makyaj malzemesi.
Bi eksiklik var bi hafiflik var acaba ne diyorum,
Sonradan rimeli unuttugumu farkettim.

Krizzzz.
Kendisi kizlarin en buyuk kankasidir.(max factor- transform)

Edit:en buyuk derdimiz bu olsun.
Edit 2: yuzunu yikmadan sokaga cikanlar eksilesin.
temizlenmeden duşa girildiğinde epey ürkütücü görüntüler oluşmasına mahal veren kirpik boyama gereci.
En sevdiğim makyaj malzemesi.
Makyajda vazgeçilmezdir. tartışmasız her kadına yakışır.
yeni çıkan ipek kirpik vs. uygulamaları yaygınlaşırsa tarihe karışacak olan makyaj malzemesi.
Mascara olarak da bilinen max factor olması şart ürün. Makyajın yüzde yetmiş beşidir ayrıca. .
O benim canımdır kanımdır rimelimdir.
bilhassa orta uzunluktaki kirpiğe muazzam tesir eden, güzel bir hava katan makyaj malzemesi.
zaten uzun kirpikli hatunların diğerlerine oranla ilgi çekici olduğunu düşünürsek rimelle arş-ı alaya yükseliyorlar diyebiliriz.
suya dayanıklı olanların genelde kirpikleri dökmesi.
doğuştan sürmeliler şanslı; onlarınki ne ağlayınca akar, ne de dökülür kirpikleri.
her sabah sürerken gözümü çıkardığım makyaj malzemesi.
benim için tanımı.
golden rose 3d maskara çok güzel.
Uzun, gür ve kıvrımlı kirpilere kavuşmayı sağlaması nedeniyle en sık tercih edilen makyaj malzemelerinden biridir, namı diğer maskara. Doğal tonlarda bir ruj ile tamamlandığında yüze canlılık vermek için yeterlidir.
Tarihsel olarak ilk rimelin kömür tozu ve bitkisel yağ bileşiminden elde edildiği düşünülmekte. (Fakat kömür tozu insan ciğerlerini bile etkilemekteyken göz gibi hassas bir organla temas ettirilmesi akıllarda soru işaretleri bırakmakta.)
Esmer ve koyu kumrallar için siyah, sarışın ve açık kumrallar için kahverengi en ideal renk olsa da rimeller de günümüzde renkli ve çeşitlidir.
Özel bir neden olmadıkça suya dayanıklı rimel tercih edilmemeli, zira temizlenme zahmetinden ötürü kirpikler üzerinde olumsuz etkisi büyük.
Piyasada uygun fiyatlı en iyi maybelline ve bobbi brown markalarının ürettiğini düşündüğüm makyaj ürünü. Onsuz bi yere çıkamıyorum, kirpiklerim kısa olduğundan değil bakışımı tamamladığından ötürü kullanıyorum.
makyajı makyaj yapandır.
Artık çok özel bir gün olmadığı sürece kullanmadığım. Ben zaten Allah vergisi olarak sık kirpikliyim. illa bülent ersoy gibi görünmem gerekmiyor diye düşünüyorum.

Doğrusu (bkz: maskara) bu arada.
Kirpik kıvırıcı al rimel sürmeden önce ve rimeli sürüp 15dk falan kuruduktan sonra kullan. Dikkat et ama koparma kirpiklerini..
E kullanmayacaksan ne yazıyosun?
Dayanamadım ben de yazdım bak senin yüzünden.
Vay be herkesin de ne çok kirpiği varmışsjdj. Sarı ve az kirpiğim olmasına rağmen sadece düğün dernek zamanları kullanıyorum. Çıkarması üşendiriyor ya. Neyse ben Kirpik lifting yaptırıyorum üç dört ayda bir. Onu da çok sık yaptırmıyorum kirpiklerim dökülüyor.