bugün

hiç karşılaşmadığım ve olma olasılığının düşük olduğunu sandığım durum.
kız kıza takılmaktadır yoksa asla ödemez:)
erkeği havaya sokmadan o havasını fazlasıyla akan kızdır.
Sevdiğini; o günden sonra anlaşılacak olan kızdır.
çirkindir. tutunacağı tek dal parasıdır. ona rağmen başka bir dal tutma şansı bile yoktur, yemekten sonra evlere dağılınır.
her kızın yapması gerekeni yapan kızdır aslında. ama bizim türk kızlarının çoğunda böyle incelikler olmadığından bize ilginç bir davranış gibi gelmektedir.
var mı öyle bir kız nerde hani nereye gitti?
görsel
seviyordur, yapar; lakin hep o yapıyorsa erkek kişisi odundur.
artık o kız o kız değildir.
vardır böyle cengaverler. ben her zaman diyorum ki "money talks" dostlar. para her zaman şakır bülbül gibi yani.

ayrıca zenginin malı anca zühürdün çenesini yorar, yazık o güzel çenenize...
(bkz: getirin o kadını bana)
erkeklerin bir hevesle beklediği kız türüdür.
(bkz: tiki)

her türk erkeğinin hayalidir tabi.
(bkz: bu hikayedeki mal benim)

evet, hesap isteme zamanı geldiğinde, istemsiz olarak o hesabı bi şekilde ustlenmiş buluyorum kendimi binbir kavga dövüşle. sanki ona ödetirsem, onu kullanmış olacakmışım gibi geliyor. evet, bazen saçma ama en azından kimsenin hakkı üzerimde kalacağına, varsın hesabı ben ödeyeyim...
(ama her zaman ödeten kızların, en sümsüğünün bile daha fazla değer gördüğü de içimi cız ettiren bir durumdur, orası ayrı. erkekler kanatları altına alabileceği, sahiplik edebilecekleri kadınlar istiyorlar anlamsız bir şekilde maalesef...)
(bkz: bu hikayedeki mal bir zamanlar bendim)
hesap ödemek erkeğin zorunluluğu değildir diye düşünen hanım kızımızdır.
candır. klişelerden sıyrılmış ve tabuları yıkmışçasına hesabı erkeğine ödetmez, demokratiktir. ve de ayrıcana;
(bkz: olsada yesek)
vermek istediği mesaj farklıdır. ama yine de iyi bir yol değil bence... daha ucuz yöntemler var.