bugün

yanlış kullanılan bir ifadedir efendim. cümle içerisindeki 'iyisi' kelimesi fazladır. şöyle ki; anlatılmak istenen zaten reklamın iyi bir şey olduğudur. reklamınız nasıl yapılırsa yapılsın bu size menfaat sağlar, kalkınır, palazlanırsınız vs. e hal böyleyken de 'iyisi kötüsü olmaz' demek yanlış oluyor haliyle. demek ki neymiş;

reklamın kötüsü olmaz' mış.
hem doğru hem yanlıştır. zira amaç yeni bir marka tanıtımı ise yapılacak yanlış reklam markanın güme gitmesine neden olabilir, yok eğer amaç zaten bilinen bir markanın konuşulurluğunu arttırmaksa, reklam bir şeye benzemese de işe yarar. batık bankalardan biri olan imar bankasının yıllar önceki reklamı macit beni otomobillendir, kötü bir reklam örneği olmasına rağmen bugün bile buraya yazılıyor olması amacına ulaştığının kanıtıdır.
iyisini kötüsünü bilmem de, eşeğin amıına su kaçıranını gördük bugün.

fikir kopyalayarak buraya kadar oluyor demek ki, bu kadar tepki gösterileceğini tahmin etmek için çok da vizyoner olmaya gerek yok halbuki.

deprem konusunu hiç söylemeye gerek yok, eksik olan tek şey "vizyon" değil çünkü, içtenlik de öyle...

(bkz: 21 ocak 2010 uludağ sözlük reklam rezaleti)
kesinlikle yanlış:
(bkz: dido reklamı)
(bkz: tutku reklamı)
bir reklam için; bu reklam çok kötü olmuş bile deniliyorsa, o reklam zaten kendi adından söz ettirmeyi başarmıştır.
(bkz: bilica)
bir başka versiyonuda şöyledir bu sözün;

Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın iyisi Kötüsü OLmaz!
şu reklam sonucu:
--spoiler--
Size bir soru: Android akıllı telefon ne zaman Android akıllı telefon değildir? Cevap: 10 inç ekranı, QWERTY klavyesi ve adı Toshiba da AC100 olduğu zaman...
--spoiler--
bişey denilmez artık.
trollerin başlıklarının rağbet görmesinin tek sebebi .yazmayın yahu kaliteyi doğrudan doğruya arttıracaktır sözlükte .
budur medya maymunluğunun tünemesinde ki sebep. birilerine gönderme yapayımda iki atışma yaşayım, bar çıkışı iki magazin habercisi azarlayım diye diye türk televizyonlarını abuk subuk görüntülere mahkum etmiş garip mantık. izleyicide bıraktığı intibayı hesaba katmıyorlar dolayısıyla ekranlarımız şöhrete ulaştığı mesleği dışında her türlü salak saçma hareketlerle dolu insanlarla kaynıyor.

başlıkta ki mantaliteyi üretim sektöründe ele alırsak akılda kalıcılık anlayışıyla doğru tespittir. her türlü reklam iyi kötü iş görür.
güzel entry'lere hak etmedigi şekilde eksi oy verenler için söylenmiş bir laftır.
doğrudur.
makyevelistin pazarlama tekniğidir!
Ege bal yiyınızz reklamından sonra tekrar düşünülesi bir önermedir.
adam gibi reklam yapmak gerekli çabayı harcamaktan kaçınan insanların sığındığı bir söz olup reklam yapıyorsanız adam gibi yapın denilmesine neden olur. (bkz: adam gibi reklam (vid #11609) )
doğuş denen sokak pijinin sikini bir demet çiçekle örterek soytarılık yapması buna örnektir.

yakında kesin albümü çıkar.
-Benim babam toyota gibi adam
-Benim babamda opet gibi
-???
(bkz: Toyota reklamı)
(bkz: illuminati)

bayinizden ısrarla isteyiniz...
külliyen yalan bir muhabbet olduğunu düşündüren enfes reklamlar da vardır.

http://goo.gl/tipoa
troll lüğün fikir babası olan felsefe.
(bkz: gözde umay dalkalı)
herkesin götünü açarak ya da bi şekilde kendini rezil ederek ünlü olduğu ülkede gayet doğrudur.
(bkz: gözde umay dalkalı) kadın tüm sosyal ağlarda en çok tanınan oldu mu? oldu ee o zaman daha ne istiyoruz?
(bkz: amk gazetesi)
(bkz: ajdar) bilmeyen duymayan yoktur heralde.