bugün

hulk'ın adamı hakkın aşığı olduğunu dünyanın bildiği lider

(img:#1291629)
https://www.uludagsozluk.com/e/35283462/

milletin anasını siken manevi baba
dünya lideri (yersen)
ortada türkiye bırakmayan saray kurucusu...
Keşke babam olsaydı dediğim dünya lideri. Kurduğu ülkede yaşamak bile bir onurdur. Ama bir de kendinizi beş dakikalığına bilalin yerinde düşünsenize? Aşırı derecede çok muhteşem hissettirmiyor mu? Keşke beni evlat edinse...
Türk milleti gariptir
her bi lafı kaldırmaz
bne dersin kızar da
s.k..sin aldırmaz.

neyzen tevfik üstadı anımsatan cumhurbaşkanı. bu şiiri iyi anlamış, edebiyatı iyi sanırım.
görsel
"Reis-i Cumhur" tanımı yapılırken verilecek kaynaktır.
fena siyasetçidir allahıma. Şu sıralar laiklik birlik beraberlik falan fistan döktürüyor amma yarın 2023 te şeriat'ı bu laiklere dayayınca arka taraftan bu avellere inşaallahu tealla kıkır kıkır güleceğim. Gelenekçilik felan diyor ama basbaya osmanlılığı dayayacak, ve ilerde ülkeyi yöneten kişi osmanoğlu ailesinden 3. abdulhamid veya 2. orhan olursa şaşırmayın. ahahaha.
bir ton yalan söylemesine, bir ton sözünden dönmesine, çok kimseyi satmasına rağmen rağmen sırf dindarlık goygoyuna seçilen kişi. allah onu seçmişmiş, allah adamıymış. bir gün uyanır umarım bu ülke, manyaklığını görür. fethullah gülenden çok da farklı gelmiyor bana din sömürüsünde.
halihazırda cumhurbaşkanımız.
içimde bir his var. başkanlıkta kesmeyecek.

(bkz: padişah rte)
para çokomel eğrisi üzerine görev yapmış başkomutan. facetime ile cepheye bağlanarak ülke kurtarmışlığı vardır.

http://www.dailymotion.co...m_para-cokomel-egrisi_fun
görsel
Keşke beni nüfusuna geçirse. Sonra ben de ona... Baba desem. Bıbıcım desem...
Başkomutanımızdır efendim.
başkomutan.
Başkanlık hevesinde olan hali hazırda son Cumhurbaşkanı. Atladığı bir konu var, halk başkanlık istemiyor. MHP seçmeninin %80 i, CHP seçmeninin %100 ü, kendi seçmeninin de %30 u başkanlığa karşı. Büyük ihtimalle halktan veto yiyecek. Hoş ben ysk ya da güvenmiyorum da.
Artık kınamıyor, lanetliyor.
eşşeğin olmadığı yerde, merkebe, katip çelebi derlermiş.
asırların lideri. seni devirecek bir güç yok.

ülkemizdeki dönen entrikalar ve bu milleti bölmek için ab, cia, işbirliği ile devam etmektedir.
gezi parkı eylemleri sırasında ''kabataş meydanında türbanlı bacılarımıza saldırdılar, görüntüleri elimizde cuma günü yayınlayacağız'' dedi, olayın üzerinden 1458 cuma geçti hala bir şey yok!

şimdi soruyorum, böyle bir söylemde neden bulundu? bu söylem halkı kin ve nefrete sürükleme kapsamında bir suç mudur?bu kesimden bir insan gaza gelip masum bir göstericiyi vursa bunun bedelini nasıl ödeyecekti?

hedef muhafazakar kesmi kendine siper edip, ikitidarı korumaktı pek tabii.. ama aklım almıyor arkadaş, bir başbakan (o zamanlar başbakandı) ülkede iç savaş çıkarma pahasına kendi iktidarını nasıl düşünür.
insanların buraya eleştirilerini yazarken bile acaba karşıma çıkar mı diye bi durup dusunmeleri bile Türkiye gibi demokratik bir ülke için ne kadar yanlış bir yönetici olduğunu gösteriyor.
Başkan olma yolunda ilerleyen 12. cumhurbaşkanımız. Reis.
"Boşverin şehitleri, başkanlık için sandık başına!" Dese uğruna ülkenin bir kısmının düşünmeden zombi yürüyüşü ile sandıklara gideceği cumhurbaşkanı.
kanaatimce "karaktersiz" kelimesinin tam karşılığına düşen isim tamlamasıdır.

bu üç kişiyi tanıyan varsa uzak dursun.

bugün recep' i gördüm de oradan geldi aklıma tayyip ve erdoğan..

recep gülüyordu bugün.. insanlar ağlarken, insanlar ölürken, bombalar patlarken gülüyordu.. insanlar da onu seviyordu ve alkışlıyordu bu karaktersiz duruşuna rağmen. yıllar sonra gördüm ama hiç değişmemiş.. sanırım tayyip ve erdoğan da hala onunla görüşüyordur çünkü onlar da recep gibiydi..
Şu an televizyonda o kadar boş konuşuyor ki.
Bu adamın başkan olunca memleket için ne verebileceğini düşünüyor ki insanlar acaba.
Konuşmaya bak klasik zeki Müren plağı gibi.
-şanlıurfalı kardeşlerim.
-Suriyeli kardeşlerimiz
-kahramanlar can verir zart zurt.
-iri olalım diri olalım.
-15 temmuz musikisi.
Goygoy Goygoy başka bir şey yok.
şuan urfadan sesleniyor.
şehitlerimiz... şehitlerimiz.... şehitlerimiz.....
hep aynı yerden vuruyor halkı.
şehitlerimiz kutsaldır ve şuan siyasi malzeme ediyor yine.

yav de ki şu şekilde çözücem terörü, doları şu ekonomik politikalarla düşürücem....
çözüm yok mu amk ya çözüm bi kere çözüm sun şu millete de ki artık canlar yanmaycak.
çıldırıyorum lan dinlerken.

aloooo ülkede şansımız varsa o gün hayattayız, ekonomi, alım gücü vs yerlerde !!!!suriyeli kardeşler diyor daha..