bugün

bak beyim, sana iki çift lafım var, koskoca adamsın, paran var gemin var herşeyin var, binlerce koruma dolaşıyor peşinde, yakışır mı sana canla oynamak? yakışır mı bunca günahsızın üstüne tomayla gaz bombasıyla saldırmak? kör bırakmak? ama nasıl yakışmaz, sen değil misin öz şehidine acımayan, katilleriyle pazarlık eden? anlamıyor musun beyim? bu gençler vatanlarını seviyor, bağımsız yaşamak istiyor. ama ben boşuna konuşuyorum, özgürlüğü tanımayan adama özgürlüğü anlatmaya çalışıyorum. seen.. büyük başbakan, bop eş başkanı, karizmatik lider, gemiler sahibi tayyip, sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm, ben, kel sarman, sen benim yanımda bir hiçsin anlıyor musun, bir hiç. gözümde pul kadar değerin yok,ama şunu iyi bil, ne vatanıma ne özgürlüğüme hiçbirşey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, bölemeyeceksin bu ülkeyi. mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, kanımızla bağlıyız, bizler birbirimizi kolluyoruz, biz bir ülkeyiz, biz büyük bir ülkeyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? dokunma artık ülkeme, dokunma kızlarıma, dokunma çarşıma dokunma gezime. eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, kel sarman, hiç düşünmeden çeker tırmalarım seni, anlıyor musun? tırmalarım ve dönüp arkama bakmam bile...
türkiye cumhuriyeti tarihinin en uzun süre başbakanlık yapan ismidir. evet.
ciddiyse çok vahim

https://fbcdn-sphotos-g-a...33482304_1664971820_n.png
Allahın da tuzağı vardır demiş.

Biz desek vay allaha küfrediyorsun derler.
http://www.haberturk.com/...-zulme-kayitsiz-kalamayiz

bugun de konusmus.

olaylari meydana getirenlerin nesi eksik? ney isyan ediyorlar? diye sormus.

aziginiz fazla geliyor da diyeydin de tam olaydi.
Bir ayağı çukurdadır. Dilerim diğer tarafta en ağır cezaları çeker bu ülkeye yaşattığı onca acı için, onca ananın evlat acısı yaşamasına neden olduğu için, suçluları salarken, günahsızları içeri attığı için.
Ülkesinde polis, tek derdi eylem yapıp hakkını aramak olan insanları öldürür ses çıkarmaz, üstüne suçlar.
Kendi yandaşlarının eline sopa, bıçak, pala, silah tutuşturur halkın üzerine salar, sokak ortasında kadınlara saldırmalarına göz yumar. Suriye'deki olayları çıkaran kendisi değilmiş gibi aylarca konuştuğu ülkeyi sırf Abd gündeminden düşürdü diye birden yok sayar. Mısır'a takmıştır kafayı, tv'ye kendi çığırtkanlarını çıkartıp ''Kahire bizim 82. vilayetimiz!!!'' diye bağırtıp gündem değiştirir. Dün ırak'a, Suriye'ye döktüğü timsah gözyaşlarını bugün Mısır için döker, ''Müslümanlar ölüyor!'' derken bir yandan kendi polisine kimyasal silah kullandırır halkına böcek kadar değer vermez. Tüm bunlar olurken Doğu Türkistan'da hem kan kardeşi, hem din kardeşi insanlar öldürülür, ağzını açıp Çin'e tek laf edemez, Kasımpaşa'lılığı, delikanlılığı yalan olur...
insaf yoksunu başbakan. Halkını, isteklerini görmezden gelen başbakan. Ülke dışındaki herkese halkından daha çok değer veren başbakan. Karşısındakileri aptal zanneden başbakan. Allah hak ettiğini versin!
açılım süreci adı altında başlattığı kürtüçü hareket başına iş açmazsa ölene kadar bir şekilde iktidar da kalamayı başarak olan kişi. demedi deme ibrahim.
"Camilerimize başörtülü kızlarımıza hakaret ettiler." diyerek bingöl halkını da göz göre göre kandırmış, dini inançları sömürmüş şahsiyet.

imam içki miçki yoktu diyor, vali bir başörtülüye saldırıldığına dair mobese kaydı yok diyor ama adam olmuş gibi anlatıp duruyor. şizofren olmalı.
inadı, egosu yüzünden 5 can yitmiştir.

sayın başbakan; hangi karar, hangi yargı, hangi düşünce, hangi ideoloji 5 tane candan daha önemlidir?

gencecik, aslan gibi 5 tane insan evladı, 5 tane ana kuzusu, hayalleri, umutları olan 5 can...

değer miydi sayın başbakan... böyle mi olmalıydı?

sizinle aynı görüşte olsun ya da olmasın ne fark eder... bin yıldır bu ülkede türk, kürt, alevi, sunni, sağcı, solcu, muhafazakar, ateist aynı vatan uğruna kafa patlatıp "nolacak bu memleketin hali" diye içlenmiyor muyuz?

değer miydi sayın başbakan?

vicdanınız rahat mı?
şüphesiz ağzından düşürmediği egemen güçlerin direktifleri doğrultusunda hareket eden zat. yoksa bir insan kendi kendini bu kadar güzel imha edemez. kutuplaşma olması, taraflar arasında çatışma çıkması, ortalığın karışması kendi zararınayken bunu teşvik etmesi başka türlü açıklanamaz.

elbet her diktatörün, her baskı rejiminin başına gelenler bunun da başına gelecek. sonunun gelmesini ailecek keyifle bekliyoruz. yaptığı şeylerin cezasını çekmeden gitmemesini umuyorum bu dünyadan.
"analar ağmasın." diyerek kanlı terör yandaşlarına bütün kapıları açmış; bir park için direnen sivil 5 gencin anasını, babasını, akrabalarını, yakınlarını, arkadaşlarını, tanıyanlarını; hatta tanımayanlarını bile ağlatmıştır.

o değil de biz vatandaşların sende az olsa bile hakkımız vardır ya; işte ben tıpkı senin gezi direnişinde yaptığın gibi saçma sapan, o ilkel egoma dayanarak inat ediyorum. işte ben o hakkımı sana asla ama asla helal etmiyorum. öteki tarafta görüşürüz dostum.
"gençlerin ölmediği, ana babaların gözyaşı dökmediği, herkesin umutla geleceğe baktığı güzel bir süreçten geçiyoruz" diyerek gezi olaylarında polisin öldürdüğü 5 canı görmezden gelen başbakandır.
ibnelerin çekemediği adamın hası, milletin seçtiği lider.
gezi olaylarında ölen 5 haini sallamayan ve sallamadığı için almanın, abedenin köpeği olmuş güruhun hedef yapmak istediği güzel insan.
Kemalistleri ve komünistleri öttüren başbakan.
Bilim adamları ölümsüzlük formülünü bulurlarsa tedavüle sokmamalarini tercih ederim. nedeni de bu adamın bu durumdan faydalanacak olmasıdır.
bugünlerde yalancı... yoksa her zamanki hali mi?
1 senedir köprü yapıyoruz diyip iliklerimizi kemirip yalnış yere yapan Türkiye Cumhuriyeti başbakanıdır.
3. köprü güzergahı hakkında söylentiler gerçek ise; sn. başbakanımız türkiye veya siyaset tarihine değil de, insanlık tarihine geçer.
10 küsür senedir başında olduğu ülkedeki en büyük şehirde aylardır süregelen olaylarda düz, sıradan, terörist de olmayan vatandaşlar haksız yere sokaklarda memurlar tarafından tepelenmekte, ağzı burnu kırılmakta ve bunlar alenen olmaktadır.

https://twitter.com/capta...13651789824/photo/1/large
yakın zamanda kolon kanserinden hakkı rahmetine kavuşacağını düşündüğüm t.c devrik başbakanı.

ameliyat ve kemoterapi (bkz: kolon kanseri) bir diğer değişle kalın bağırsak kanserinde fayda etmez; kemoterapi kanserin yayılmasını durdursada vucuda ağır hasar verir hülagü sayın başbakan ın son günleride denilebilir. son günlerdeki agresfifliği aceleciliği de bundandır aslında bakarsanız ama ne yazık ki! amacına ulaşamayacak...
dünya tarihinin gördüğü en büyük dikdatördür.
ahan da kanıtı.
görsel
yiğit bulut'a göre telekinezi ile öldürülmek istenen başbakandır.