bugün

kendisini hala israrla ulkeyi satti seklinde elestirecek kadar cahil tipleri gormemize neden olan buyuk ustad.

Cok golor gotoron tolofon hotloromozo sotto. Hhhhahaaa ulan ya.
` (bkz: Sikiyır ama çalışıyır)`
yaptıkları tartışılmaz, tartışan ancak yıllardır iktidara hasret kalanların yandaşlarıdır.
ama onlar da haklı..
adam girdiği her seçimde sikip attı..

ha yanlışları yok mu?
her insanın olduğu gibi onun da var..

ama bu ülkeye hiçbir bok yapmadı, sadece kendini ve yandaşlarını zengin etti, ülkede huzur bırakmadı diyenlerin de yolunu yordamını sikeyim.

gücünüz varsa indirirsiniz, yoksa da şimdi ki gibi ancak it gibi hırlarsınız..

not: daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu.
dünyadaki sayılı demagoglardan biridir. lider, başbakan ya da cumhurbaşkanlığı sıfatı demagog olmasının önüne geçemez.
Arabistan'daki ölümler üzerine eleştirenlere organizasyon hatası var demek haksızlık olur,eleştirenler sırtlarında yumurta küfesi taşımıyor,haksızlık yapılıyor,dedi.
görsel

bilezik gidiyor abla, bilezik hoop!

t.c cumhurbaşkanıdır.
Eh, meyve veren ağacın taşlandığı bir ülkeden ne beklenirdi ki?
Kendisi halk tarafindan seçilen cumhurbaşkanımızdır.
anayasayı takmayan hatta hukuku ayaklar altına alan avrupanın şu anda ki en *erefsiz cumhurbaşkanıdır. devletin başı anayasayı, hukuku takmazken halkına asla terörist demeye hakkı yoktur.

edit: Anayasa`nın 101. Maddesi;"Cumhurbaşkanı seçilenin, varsa partisi ile ilişiği kesilir ve Türkiye Büyük Millet Meclisi üyeliği sona erer." (kısaca)...
Neyse ya sovmeyecem sakin Attila.
Kendi başarısının yanında muhaliflerinin en ufak empati ve rasyonel eleştiri karşısında takındıkları faşist tavrın da ekmeğini yemektedir.
1 kasım'a kadar milliyetçi olandır.
Bakıyorumda Bi bok bilmeyen yazarlar bu başlık altına küfürlü entry girerek prim yapıyorlar. Ya adam gibi entry girin ya da sırf cahilce bok atmak için yazma ihtiyacı duymayın.

Bu başlık altına entry girmeyeni silmiyorlar merak etmeyin!
Suudiler bile kendilerini suçlu görüp bakanlarını belediye başkanlarını görevden aldı ama rte'ye göre suçlu değiller.
ilginç bir hikayeye sahiptir.

geçen senelerde sağlık sorunlarından dolayı ameliyat olmak zorunda kalır. doktorlar narkoz verirler ancak ilginç bir şekilde hz cumhurbaşkanımız narkozdan etkilenmez. doktorlara dönüp şöyle der; namaz vakti ve benim namazımı kılmam gerekir ve ben namazımı kılarken sizde ameliyatınızı yaparsınız der. doktorlar "hayır kesinlikle olmaz ameliyata başlamamız gerekiyor" der ancak hz cumhuru reisimiz ısrar eder ve doktorlar kabul ederler, etmek zorunda kalırlar. namazı biten hz cumhur reis ameliyatında bittiğini görür ve doktorlara dönüp;

"ameliyatı ne ara yaptınız hiç hissetmedim" der...
Siyasi hatalarını yazsak, beş ciltlik bir ansiklopedik kitap hazırlayabileceğimiz kişi.

Lakin her sorunun müsebbibi olarak bu adamı gören andavallar -evet- beni çok güldürüyor.
önüne çıkan bir çok engele rağmen, engelleri aşmayı başarmış, muhtar bile olmaz denirken cumhurbaşkanı olmuş, zekası, düşüncesi, hedefi, insanları ikna gücü, politikası, siyaseti, yaşam şekli ile türk tarihine apayrı bir şekilde adını yazdırmış olan şahsiyet.
reyizin ağzından çıkanı kulağı duymuyor.
(bkz: rte nin her müslüman ölü yıkayabilmeli açıklaması/#29603241)

görsel
--spoiler--
Ölü yıkayamayan kadının yuvası yıkılır.
--spoiler--
Bugün oynanan kasımpaşa - rize maçında hangi takımı tuttuğunu merak ettiğim insan.

Her şey bitti bu kaldı evet.
En iyi üçleme. Recep! Tayyip! Erdoğan!!!
şu fıkrada başrolü oynamış kişidir:

TÜRKiYE ve DÜNYA'DA YILIN FIKRASI......................
Başbakan Erdoğan, dış destek aramak için ingiltere’yi ziyarete gitmiş. Ziyaret sırasında Kraliçe tarafından çay içmeye davet edilen Erdoğan, Kraliçeye kendisinin liderlik felsefesinin ne olduğunu sormuş.
Kraliçe: 'çevremi akıllı insanlarla dolduruyorum Tayyip'cim' demiş.
Erdoğan bunun üzerine kraliçeye çevresindeki insanların akıllı olup olmadıklarını nasıl ayırt ettiğini sormuş.
Kraliçe, 'onlara doğru soruları sorarak ayırt ediyorum Tayyip'cim; bak nasıl, şimdi gör' demiş.

Kraliçe hemen Tony Blair'i aramış ve:

'Blair, lütfen bu soruya cevap veriniz: Annenizin bir çocuğu var, babanızın bir çocuğu var ve bu çocuk sizin ne kız ne de erkek kardeşiniz. Kimdir bu çocuk? ' diye sormuş.
Tony Blair: 'Bu çocuk ben'im majesteleri' diye yanıtlamış.

Kraliçe: "Doğru. Teşekkürler, iyi çalışmalar Blair" demiş.

Erdoğan’a dönerek:'Gördünüz mü Erdoğan'cım?' demiş.

Erdoğan:'Evet majesteleri, çok teşekkür ederim, bu müthiş metodunuzu kesinlikle kullanacağım' diyerek oradan ayrılmış.
Yurda dönüşünde hemen Arınç'ı yanına çağıran Erdoğan:'Bülent abi sana soracağım bir soruyu cevaplamanı istiyorum demiş.
Arınç :
'Tabii efendim, nedir?'

Erdoğan: Senin annenin bir çocuğu var, babanın bir çocuğu var ve bu çocuk senin ne kız ne de erkek kardeşin. Kimdir bu?
Arınç sağa bakmış sola bakmış düşünmüş tasınmış ve en sonunda:
'Efendim bunu biraz düşünüp sonra size cevap versem?' demiş. Tam ağlayacak gibi olmuş ki, Erdoğan kabul etmiş ve Arınç oradan vakit kaybetmeden ayrılmış.

Arınç hemen Bakanlar Kurulunu toplantıya çağırmış, saatlerce bu sorunun cevabı üzerinde düşünmüşler, ama kimse bir cevap bulamamış. En sonunda Bülent Arınç, Kemal Derviş’i aramış ve durumu açıkladıktan sonra:

'Annenizin bir çocuğu var, babanızın bir çocuğu var ve bu çocuk sizin ne kız ne de erkek kardeşiniz. Kimdir bu çocuk?

Derviş: 'Hayret bişisiniz yaa.. Bunu bilemeyecek ne var, tabii ki ben'im !' diye yanıtlamış.

Cevabi alan Arınç koşa koşa Tayyip'in yanına gider.

'Buldum buldum buldum efendim, kim olduğunu biliyorum, Bu çocuk Kemal Derviş’tir'. Gözlerini yaşartarak ve burnunu silerek 'Vallaha billaha ben kendim düşüne düşüne buldum efendim' demiş.

Tayyip büyük bir hayal kırıklığıyla cevap vermiş:

'Olmadı Bülent Abicim olmadı bu ya, Doğru cevap Tony Blair idi Abi yaa...'
görsel
imam hatip mağduru olduğunu yüzmilyonsekizyüzmilyaronyüzbin kere söyleyip usandırandır.
an itibariyle, cumhurbaşkanlığı sıfatıyla muhtarlarla topanmış ve 1 kasım da ak parti için oy dilenip, ülkeye demokrasi felçi yaşatmaya devam eden zat.
bir sürü ağzı açık beyni boş dalyarak da alkışlayarak çanak tutar vaziyette.
din sömürüsüne aynen devam.
tiksiniyorum abi midem kaldırmıyor.
edit: eksile orospu eksile
muhtarlar coştu şampiyonluk istiyor...