bugün

sözlük yazarlarının kendilerine zorla izlettirileceğini düşündükleri film.

izleme amk.
şahan ölene kadar türk seyircisinin kurtulamayacağı seridir.
dört gözle çıkmasını beklediğim filmdir. diger serileri kadar eglenceli ve komik olur umarım.
her zamanki gibi eğlenceli ve güldürecek filmdir. hiç entel geçinmeyin, milletçe seviyoruz böyle karakterleri.
(bkz: yine geldi tipini siktiğimin)

14'e kadar yolu olan seridir.
müstakbel film.

ulan izlemezsin olur biter? ne lan bu sahte lümpen ayakları?

ulan şuraya kustuğunuz öfkeyi dünyanın anasını sikenlere kusmamışsınızdır lan!
survivor'da geçicekmiş diye duydum.evet film ne kadar kalitesiz olursa olsun adam güldürüyor bu kadar basit.bir komedi filminde sanat veya üst düzey bir senaryo aramak ibiklikten başka bir şey değil.
survivor konulu, kuzenimin oyuncu olarak çekim ekibiyle birlikte bugün maldivlere uçacağı şahan gökbakar filmi.
çekilmiş olsan gene rekor kırması muhtemel filmdir. eleştirenlerin de %90'ı izler.
espri anlayışından yoksun sadece belaltı espriler kullanılan filmin dördüncüsüdür.
Leyla ile mecnuna gulenlerin begenmedigi film. Siz ne anlarsiniz filmin hasindan.
kurtlar vadisinin 12 sene izlendiği memlekette bu dördüncü filmi hikayenin başı gibi kabul edebiliriz.

umarız ki mide kaldıran sahnelerin yerine daha yaratıcı yurdum insanı halleri işlenir.

ve umarız ki yine hiç düşündürmeden direk güldürür.
türk insanının gülme eşiğini gösteren filmin 4.halkası.

hamiş: seni seviyorum aziz nesin.
çekimleri şu an maldivler'de olan filmdir. 1 hafta istanbul'da çekim yaptıktan sonra an itibariyle Maldiv ayağı devam etmektedir.

Çekimlerinde 2 adet (bkz: arri alexa) kullanılmaktadır.
bundan yaklaşık bir ay önce Bağcılar semalarında çekimine rastladığım film. bir arsada recep arkaya 10 tane veledi dizmis kaleye penaltı çekiyordu. cekerken de ayakkabısı çıkıyordu. sahneyi videoya aldım ama sildirdiler sonradan anladım durumun mahiyetini.
(bkz: insanlık buna hazır değil)
şahan gökbakar'ın 2-3 ay içinde vizyona girecek ve ayrıca ciddi anlamda eleştiri alsada milyonlar tarafından izlenen filmidir.
heyecanla beklediğim filmdir. en az diğerleri kadar güldüreceğini düşünüyorum.
severek akasya durağı izleyenleri mutlu edecek film.
hadi bu filme laf atın da insanlar sizi çok entelektüel sansın.
21 şubatta çıkacakmış heycanla bekiyoruz, sülalecek izliyoruz.
(bkz: bi bitmedi amk)
güzel olacağı kesin.

ayrıca cem yılmaz'ın soğuk esprilerine gülebilenleri gıcık eder.
otobüs yolculuklarımı zehir etmeye sebep olacak filmdir.
hayvanligini devam ettirecek filmdir.