bugün

şahan gökbakar ın şubat ayının ilk haftasında gösterime girecek filmidir.

filmin konusu olarak detaylı bilgi verilmese de ana konu ve olay bellidir;

recep, işi gücü olsa da herşeyin başının eğitim olduğuna inanır ve kendini geliştirmeye, kültürlü bir vatandaş olmaya çalışır
bunun ise tek bir yolu vardır: üniversite (recep üniversitedeki diğer öğrencilerin gözünde bir kahraman olacaktır)

evet evet yanlış okumadınız recep bu filmde nasıl olacaksa üniversiteye girecek ve kendini geliştirmeye çalışcak. acaba hangi bölüm?

(bkz: üniversiteden soğuma nedenleri)
şahan gökbakar ın bazılarının beğenmese bizleri güldüren Recep ivedik serisinin 3.sü olan filmdir.
yine yaracak gibi duran bir film.
--spoiler--
paintball sonrası : whats can ı dooo some times. kıhıhıhıh
-------
- su aygırına tecavüz eden orangutan gördüm.
-------
+ben ki tap alacaktım
-nasıl bi kitap
+ böyle okumalık...okumalık yani. kapağı olsun. yazılı ...
--spoiler--
az önce fragmanını izlediğim film. sosyalleşmeye çalışan recep ivedikmiş. nasıl birşey çıkacağı belli. umarım bu son olur.
togan gökbahar'ın eklediği ilk trailer facebook aleminde gezinmeye başlamıştır.
merak eden bünyeler için,
http://www.facebook.com/#...v=233819143884&ref=nf

merak etmeyen bünyeler için,
çok şey kaçırmadınız.

bu arada, 2'de starbucks'da satıcı olarak görülen hatun, yamulmuyorsam 3'de başrolde.
yine baş karakterin iğrençleşerek yaptığı bıngıldak hareketlerle, millete tokat atmasıyla eğlendiğini zanneden insanlarla hasılat rekoru kıracak serinin üçüncü filmidir. (sunu da dipnot söylemeliyiz sanırım tokat atarak güldüren iki kişi var. biri şener şen, diğeri de rahmetli kemal sunal. recep ivedik karakterini bu iki harika insanla karşılaştırmıyorum bile. artık bırak su tokatla insan eğlendirme çalışmalarını şahan) hiç boşuna inşallah sondur bu demiyorum çünkü şahan da haklı adam para kazanıyo, kim işini bırakır ki "hacı ben çok para kazanıyorum ya" diye. ama şunu da söylemeden edemeyeceğim hani tamam senaryoyu attırıveriyosun bi iki saatte, mekanlar falan hep sponsor oralara para da harcamıyosun, kostüm efekt falan desen o da yok, üzerinde durulan karakter zaten hep aynı, bari yan karakterleri değiştir de insanlar da izlediği şeyi diğerinden ayırt etsin. şuraya gelicem frangmanda bol bol görülen kız yamulmuyorsam serinin ikinci filminde starbucks'da çalışan kız rolündeki bayan,bari buna para ver, yan karakter değişsin.
fragmanın yarısında bilgisayarın fişini çektim. sinema sektörü bu kadar basit olmamalı yea.

(fragmana yetişemedim ama filmi ilk izleyip kötüleyen ben olcam olum)
para için şahan'ın sıçıp sıvadığı filmdir. fragmanlardan da bi bok anlaşılmamıştır.
(bkz: herşeyin ilki güzeldir)
seneryosunun şahanın aklına wc de geldiğini düşündüren ve 1-2-3-....68 felan da olabilecek az bütçeyle çok kazandıran filmi.
bütçesi muhtemelen toplamda 75 ytl olacaktır.
basitligi ve kalitesizligi iki dakikalik fragmanda bile belli olan filmdir. berbat ama ne yalan soyleyeyim fatih terim in ingilizce taklidi guzeldi.
bir insanın hayvanlığını öne çıkararak neler yapabildiğini gösterecek bize, nelere gülüyoruz Allahım!

büdüt: ulean ne de dokunurmuş be, ne kadar recebimiz varmış, bilememişim.
fragmanının yarısında çıktığım filmdir. yok lan öyle değildi bu laf. heh tamam. fragmanına güldüğüm filmdir. sanırım televizyonda verildiği zaman seyrederim. ama emin değilim.
mide bulandırıcı olduğu fragmanı ile ispatlanmıştır.

tamam 1 ve 2 ' ye gülen, giden yakınlarım oldu; ama bu kez affetmem, bu filme komik diyen dost, aile, akraba ..vs, affetmem silerim! hakikaten rezalet yahu!
serinin ikinci filminde fok balığı gibi konuşan şirin kızın yine rol aldığı, recep ivedik'in yine bıdık bıdık hareketler yaptığı, apış arası kokusunun yerine yanık külotlu çorap kokusunun geldiği yapım.
skimsonik fragmanını izlemeyenler için geliyor;
http://www.nationalturk.c...ep-ivedik-3-fragman-video
dizi tadında film. o değil de hani şahan tv8'deyken ekşisözlüğe laf sokuyodu ya, eleştirildiği için. şimdi anlıyorum ekşi ahalisini. ileriyi görmek bu olmalı.
devamının gelmemesi umut edilen,recep ivedik saçmalığının 3. filmi.

(bkz: para için yapılabilecek rezil şeyler)
iğrençlikte sınırları zorlayan filmin 3.serisinin Şubat ayında vizyona girmesi bekleniyor.
an itibariyle high definition formatında fragmanı yayımlanmıştır. buyrun efenim sıcak sıcak:

http://www.youtube.com/watch?v=hxgihIiqD14
yahşi batı 'dan daha fazla gişe yapacak filmdir.
kullanılan 3 boyutlu canlandırma teknikleri ile sinema tarihinde bir ilke imza atmayacak olan filmdir.
(bkz: recep ivedik 3 e gülen bizden değildir)

bu entry ikinci nesil yazarlardan bilgehan'a gelsin. * uzaktaki dayı oğluna selam gönderir gibi oldu ama neyse.
recep ivedik 2'de starbucks sahnesinde oynayan zeynep çamcı'nın, şahan'la beraber başrolde oynadığı filmdir.
cem yılmazın film yapmasını bekleyip,her filmi vizyona girdiğinde karşısına rakip olarak çıkan,artık tamamen bezdiğimiz. şekilsiz karekterin film serisi...
gereksiz bir tiplemenin ondan da gereksiz tekrar silsilesinin üçüncü halkası. umarım yakında tekrarlayarak kendini yok eder.