bugün

bu hızla giderse recep ivedik serisinin 3.filmi olacak yapımdır. tahminen yapımı 2009 yılı içerisinde tamamlanacak 2009 yılı sonunda yada 2010 yılının ilk çeyreğinde gösterime girecektir.
iddia ediyorum diğerleri gibi 2 haftada çekilecek filmdir...
testere serisine benzemesinden korkulan filmin üçüncüsü.
hangi akla hizmettir anlaşılmayan film. filmler. 3. film. 10 tane olacak ve hala gidenler olacak! adamın ''damağınızda kalsın'' gibi bir derdi yok. hırs yapmış , para para para. ben haketmeden kazandığını savunuyorum ne yazık ki!
milletimizin ne kadar süper akıllı olduğunu 3. filmiyle de hatırlatacaktır.
gişe başarısının ardından şahan denen adam : ben bu filmden daha 13 tane daha çekmezsem şerefsizim
"eğer aklıma komik bi fikir gelirse çekerim, neden çekmiyim" demiştir şahan gökbakar. şimdi insan anlayamıyor. ön yargılıda konuşmak istemiyorum. ama ne bileyim işte. sizden isteğim en yakın gazete bayiine gidin. sabah gazetesi okuyormuş gibi yapıp ivedilikle günaydın ekinin en arka sayfasına bakın. resmen yüzüstü yatmış ayaklarını havada çapraz yapmış şahan resmi var.
2 si cikmadan 3 ünü konusturan filmin ihtimallere * dayanarak ivedik serisini bir butun sayarsak beklenen parcasidir.
senaryosunun yazıldığı iddaa edilen filmdir.
"recep ivedik 4"ten önceki recep ivedik filmidir...
recep ivedik 3'ü bilmem ama recep ivedik 4 tas ve sopalarla olacak.
konusu şimdiden tahmin edilen filmin serisi.

--spoiler--
recep ivedik 2 filminde ninesinin dediklerinden sadece birini gerçekleştiremeyen recep, bu seride onu gerçekleştirecektir.

evlenip, çocuk cocuga karışacak falan.
--spoiler--
maksimum 3 gün içerisinde çekilebilecek film. Hatta şahan hırs yaparsa 2 bile olabilir.
skeç gibi sahnelere bölünmüş film yapılırsa 10 a kadar yolu olabilecek film serisinin daha çıkmamış filmi.*
sevmeyenlere* "korktuğum başıma geldi" cümlesini kurdurtacak filmdir.
şahan söz vermiş efenim, bu film 2009 veya 2010'da vizyona girecekmiş.
(bkz: acele etmeseydin)
şahan gökbakar'ın paragözlülüğünün işaretidir. iki film çekti paraya doyamadı sırada üçüncüsü var, hadi bakalım.
türk sinema tarihine inecek diğer bir balyoz darbesidir.
bu filmler izlendikçe gülünen komedyenlerin kalitesi anlaşılıyor. allah cem yılmazı başımızdan eksik etmesin onun gibi olanları var etsin onun gibi olmayanları kahretsin amin velhamdülillahi rabbil alemin el fatiha
pierre woodman filmleri esintileri tasiyacagini dusundugum uclemenin son filmi.sinema ile ayi nin savasi nin finali.
çekimleri sürmekte olan filmdir.

(bkz: şahan gökbakar)
şahan gökbakar ın elini her attıgında 3 trilyon çıkardığı bir kuyuya bir kez daha yonelmesidir.
(bkz: birincisi neydi ki üçüncüsü nolsun)
son olması temenni edilen bir serinin devamıdır.
(bkz: recep ivedik üç atlaması çok güç) *
Onceki 2 rezil filme hic bir arti katamayacagina emin oldugum filmdir. basit espri anlayisi olan milletimiz bolca eglenebilir, ayri konu.