bugün

türkiyenin timbalandı desem yeridir. ses, fizik , zeka(!) yakışıklılık vs vs hepsi bu adamda sankim allahım özel bir günde özene bezene yaratmış.
-hiç unutmam ajda pekkan konserde iken, ayağına kapanarak "siz türkiye'nin kraliçesi sanat güneşisiniz" falan demişti bu adam.sonra mikrofonu bırakmadan şarkılar söylemeye başlayınca zor bela kovmuşlardı.
-bu olaydan 1-2 hafta sonra ahşap bir evin yanması sonucu itfaiye geç geldiği için atlet ve boxer la yardım etme amaçlı sokağa fırlayıp bağıra çağıra "allah belanızı versin insanlar yanıyor" gibi sitem de bulunduktan sonra bir haber muhabirinin mikrofonunu kapıp zeki müren'den yağdır mevlam su adlı parçayı söylemesi kulaklarımdan hiç gitmemiştir.
-hala hatırlar ve gülerim.
temmuz ayında flash tv de bir program vardı orda levent oran la kapışmasını tv'de izlemiştim gülmekten yerlere yatmıştım.Komedi bu adam ya programın trailer(fragman)ında da Fatih Ürek için 'Köçek bir yerlere geldi'falan diyodu ya.
dün gece katılmış olduğu kanaltürk kanalındaki programda gece gece yarmışdır. kimseyi konuşturmayıp anlatıp durmuştur. "bir dakka bir dakka madem konuşuyoruz bi bakalım türkiye'nin en büyük sesi kimmiş" diyerekten mikrofonu kapıp şarkı çığırmaya başlamıştır. dövecekler diye korktum yeminle.
http://alkislarlayasiyoru...ecep-bulbulses-dokturuyor

http://alkislarlayasiyoru...--ajdar---sisi-freak-show
(bkz: adnan şenses)
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: ismail yüksekses)*
bir adnan oktar değildir...
An itibariyla kibariye de bahari bekleyen kumrular gibi adli sarkiyi seslendiren komik adam.
Bugün sokakta konser veren gönüllerin şarkıcısı.
bu abimiz aşağı yukarı 30 senedir ünlü olmaya çalışır ama aslında bu tripleriyle zaten bir ünlüdür. bir nevi albay hepalbay gibidir. kendisiyle alakalı unutamadığım enstantane, matild manukyan ölünce cenazesinde kendini yerlere atıp, manukyan anamız diye bir ağıt tutturmasıydı..
annemle babamın nişanında şarkı söyleyen zıpır şahsiyet.
Bülbülses şenses tatlıses vs vs hepsi aynı kişi bence.
şu adamı ünlü yapamadılar aq.