bugün

yedinci nesil yazardır. sözlüğe yararlı olacağını düşündüğüm, bir manyak. hoş gelmiştir. * *
hoşgelmiş yazarıdır.
muhabbetin bokunu çıkaran yazar.*

edit: muhabbetin bokunu birlikte çıkardığım yazar. 3 gündür bok gibi muhabbet dönüyor.*
bendensin dedirten yazar. taparım ben bu rastanın her kılına öbeğine.
özenti yazariye.
o artık eskişehirli.*
hoşgelmiş bir nesildaş.
herşeyim. *
(bkz: http://2.bp.blogspot.com/...JFeajc/s320/SARILMAK2.jpg)
harşey olan yazar.
ilham perim.
http://www.guzelresimleri.../data/media/38/peri22.gif
en özel yazar. hem nesildaş hem mutlulukdaş. koşturalım sözlükte efendim, yollarımızı birleştiren hakim beyler sağolsun. *
rastalarını es es'de savuracak olan yazardır. hayırlı olsundur artık haberlerimi kendisinin yapması taraftarıyım.
ayrıca ablasıyım yazarıdır. *
recep ivedik 6 nın çekileceği şu dönemde daha yeni yeni recep ivedik 3 ü izleyen fakir. nick altına entry girdiğimi görünce nasıl heyecan yapacak kim bilir.
ayrıca ileti geçmişini satıyorum.[ciddili]*
saçlarının arasına örümceklerin yuva yaptığını düşünme ihtimalim olan şahıs.
beni sevindirmiş yazardır. *
(#9451623) Nazik olduğumu sanan yazar. iyi güzel de delikanlıyı bozar öyle sözler. *
bana inceden inceye lafı çarpıp selamı çakmış kaliteli yazardır.
güldürmüştür saolsundur.*
özel olduğumu hissettirmesine ihtiyaç duyduğum..
Yurtlarda internet yok de mi ? *
Gittin de mi Ankaraya ? 4 gün tatili fırsat bilip gittin. Bıraktın bizi. Sattın. için acımadı bile. Özlemiceksin belki. Ama döneceksin. Mutlaka döneceksin.
baksın işine denilesi yazardır.
(bkz: bak lan işine)
ana avrat sevmenin ana avrat sövmekten daha fazla mutluluk verdiğine inanmayan yazar.
çok tikkatli olunması gereken biri; zira muhabbetiniz neyiniz varsa tez zamanda kesiniz.an itibarıyla sherlock holmes gibi izinizi sürüyo olabilir.* *
sonuç olarak dedektif oldğunu unutup paspasın altından anahtarını alır evinize girer,pastalar,börekler,çörekler yapar size.*
otisabi yi seviyorum itirarıyla beni şaşırtan yazar.
otisabiyi seven bir arkadaştır. 7. nesil bir yazarmış. hoş gelmiş, iyi ki gelmiştir.