bugün

Lan size sokakta su içmeyin diyen yok git suyunu biranı iç eyvallah eğer bir insan bunu yaparda bir müslüman karşımda ona engel olursa bende o müslümana bir müslüman olarak engel olurum ama bunu kampanya haline getirmek kasıtlı olarak dinimize bir saldırı haline getirmenize izin vermeyiz.
şerefsizlik kampanyasıdır.

Tutmayın ama saygı gösterin lan şerefsizliğin ne gereği var, kime ne ispat etmeye çalışıyorsunuz? Akp zihniyetiyle böylemi baş edeceksiniz? AKP sizin gibi beyinsiz adamlar yüzünden bu hale gelmedi mi? Size insanlık öğretenin insanlığını s.keyim.
Zikkim icsen kimin umrunda... musluman olmayan hollanda'lilar bile oruc tutana saygi gosterirken, senin gibi saygisiz heriflerin cani cehendeme...
bir müslüman olarak doğru bulduğum, iftardan sonra da destek vereceğim kampanya. Kimsenin orucu kimseyi ilgilendirmiyor ki.için lan. Sanki yapılmayan birşey de bi de kampanya yapıyo dangalaklar. Ulan ibadetini yapan yapıyor yapmayan da istediği an yiyor içiyor. Kime ne.
Gerçek ateizm bu değil!
Lafta bırakanı sikeyim diyerek uzaktan izlediğim kampanya.
en fazla bi damacana içer sonra gider işersin.
Bunun için bir kampanya düzenlemenize gerek yok aklı evvel arkadaşlarım benim. Zaten bu saygısızlığı çoğunuz yapıyorsunuz. Kimse size zorla oruç tutturmuyor değil mi? Yani anneniz, babanız da sizin cehennem ateşinden az da olsa kurtulmanız için çaba göstermemişse kimse zorla kimseye oruç tutturmaz. Peki sizin bu gereksiz çabanız nerden geliyor? Güya gerçekten Müslümanlıklarını yaşayanlar, anlayışlıysızlar, gericiler, yobazlar, cahiller ve saygısızlar değil mi? Ve sizler güya saygılısınız. Yazık. Senin beğenmediğin dedelerinin dedeleri, belki de dedelerin ramazanda hele kesinlikle böyle bir şey yapmayan, ramazan dahi olmasa sokakta belki alamayan olur, canı çeken olur diye bir şey yiyip içmeyen, illa yemesi gerekiyorsa da herkesle paylaşan insanlardı. Siz nasıl bu ecdadın torunları oldunuz. inanın insan olan bir Hristiyan, Yahudi veya bir ateist(dini veya inanması önemli değil insan olması yeterli) sizlerden daha saygılı. inanmak, yapmak zorunda değilsiniz ama saygı göstermek zorundasınız. Kimse kusura bakmasın.
Oruc tuttugum halde beni zerre etkilemeyecek olan eylemdir. Etkilenen de artistlik yapiyordur. Isteyen istedigini yapar. Seriat devleti degil burasi. Lakin olayin soyle bir boyutu var. Susarsin suyunu icersin disarda, dedigim gibi sorun degil. Ama boyle salak bi kampanyaya katilip su icmenin niyetini susuzlugu gidermek yerine oruc tutanlari susatmaya cevirirsen yaptigin orospu cocuklugu olur. Ha beni yine ilgilendirmez, o ayri.
Dangalakça bir kampanyadır.
Zaten tutan tutuyor, tutmayan çay, sigara, su vs.. şeyler içiyor.
Mağarada mı yaşıyorsun be amın feryadı.
iftardan sonra destekleyeceğim kampanya.
işte bunlar hep sevap puanı...
Yanacahsınızzzzzzz... hahayt. * *
Madem ki görünce dayanamıyorsun nedeb oruç tutuyorsun? Diye sordurtan entrylere sahip kampanya. Ne demiş kuran? Sizin dininiz size benim dinim bana. Sen orucunu tutuyorsan sokakta su içen adam mı engelleyecek seni?
semtine göre dayak yemek potansiyeli olan bir kampanyadır.
fazla destek görmeyecek kampanyadır. gıcıklığına oruçlu insanların önünde ya da onların özellikle geçtikleri yerlerde su içen, yemek yiyen çok insanlar gördüm ama yine de bu zekası ve insanlık seviyesi düşük tiplerin sayısı toplamda azdır memleketimizde.

kendini çok ileri görüşlü gören bir aklı evvel arkadaşımın masama gelip elindeki yarım ekmek bilmemneyi gözlerimin içine baka baka yediğini de biliyorum, bir rus turistin ramazanda oruçlu insanların dikkatini çekmeyeyim diye yiyeceğini paket yaptırdığını da görebiliyoruz. insanlar farklı farklı, her türlü mallıklarına katlanmak durumundayız ki zaten katlanıyoruz da.
Adana da yapilmamasini temenni ederim zira televizyonlarda dikkat ederseniz yılın ilk dayagi Adana'da atılır.

Gotunuzden kal alabilirler. *
ne size ne karşı tarafa herhangi bir zarar yada fayda sağlamayacak kampanyadır.Zira oruç tutmak kişinin nefsini terbiye etmesi, aç insanın halinden anlamasıysa eğer zaten günlük hayatta devam eden süreç işlemelidir. Normal olmayan şey oruçluyken karşı tarafın yeme içme hakkına engel olunması yada oruçlu adamın gözüne baka baka gösterişli yemek yeme çabalarıdır. kişinin sadece ve sadece kendini ilgilendirmesi gereken bir süreç din denilen kavram. rahat bırakın artık birbirinizi. zor değil.
bazen en iyi çözümün sopa olduğunu kanıtlayandır.

(bkz: ateistleri döve döve müslüman yapmak)
allah'a havale edilesicelerin başlattığı kampanya.

fesubhanallah!
uzgunum ama sizi dövierlee olum burası türkiye...
salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk dedirten hede.
salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk dedirten hede.
Tengrici olarak oruç tutmuyorum ama kampanyanızı sikerim saygılı olmak zorundasınız ibineler.
(bkz: ışid bunu beğendi)
iftar sonrasi olursa hep beraber katilabiliriz.
rakı nerede peki. ramazanda satılıyor ise içilir. suyu dert etmemeli her türlü.