bugün

iyi yere tezgah açmışlar. ifşa borsası tavan.
Rafet el antropoz.
(bkz: hahahahaha)

Komik olmuş bu. Şimdilerde böyle yürümeler tutuyor mu lan? Tut(m)uyormuş gördük!.
tiksindirici bir motivasyonla gerçekleştirilmiş ifşadır.

şimdi rafet el roman'ın tarzını savunacak değilim. belli bir seviyede üne ve maddi imkana sahip bir insandan beklenmeyecek derecede talepkar ve ısrarcı bir "yürüme" olmuş. haddini aşan veya terbiyesiz bir durum kesinlikle yok ama yine de... pek hoş gelmedi. hele "neyse elbet uzun uzun konuşcaz ;)" falan napıyorsun abi sen?

üstüne yazım yanlışları falan da eklenince tatsız görüntüler ortaya çıkmış evet, ama...

işin hukuki boyutunu bilmiyorum. özel bir mesajın ifşa edilmesinin meşru olduğu durumlar var mıdır yok mudur (cana kasıt, teşhir vs.) ama bu durumun "kolaylıkla" meşru bir durum sayılamayacağı kesin. ifşa eden kız "rahatsız oldum" diyebilir ama durum buysa, neden cevap verdi? üstelik ılımlı sayılabilecek bir tavırla, sohbeti kesmeye yönelik bir çaba göstermeden devam etmiş konuşmaya.

"teşekkür ederimm" gibi. o son "mm" vurgusuna dikkat. vaktinde akademi literatürüne eklediğim* bir hipotezde de belirttiğim gibi (bkz: mesajın son harfindeki tanısan seversin tekrarı)

e şimdi sen belli ki "en azından çarpıcı bir mesaja veya jeste denk gelirsem ifşa eder meşhur olurum" diye düşünerek sohbeti devam ettirdin. lan yazık değil mi adama? bir şarkıcıymış, ünlüymüş falan bunları geçerek soruyorum. net bir şekilde tavrını koy, sohbeti bitir eyvallah. garibim rafet de gezi blogu gibi kullanmış kızı şuradan selam buradan selam diyerekten.

hem sohbeti uzatıyorsun hem de baktın adam ters bir hareket yapmıyor "eeh yeter" diyip basıyorsun ifşayı. şu harekete verilebilecek çok isim var ama en masumu olarak "çakallık" diyor exceptional kezban of the year 2020 ödülünü daha ocak ayının yarısı gelmeden kendisine takdim ediyorum.
iki beyinsizin konusması.
Fırsat bu fırsat deyip bütün önemli günlerde mesaj atmış ama 18 Mart ve 23 nisanı unutmuş.