bugün

seyyar motto vakti zamanında ben dances with wolves ile birlikte ben çakır kendisi sarhoş kafayla yaptığı yayının ses kayıtlarını çalacağı radyo.
dances with wolves dj'liğiyle yayına başlamış radyodur.
an itibari ile yayında olan radyodur.
dww yönetiminde fasıla başlamış radyodur.
teknik bir aksaklıktan dolayı kısa süreli zorunlu ara verdiğim radyo. an itibari ile fasıla devam, yeni bir teknik aksakla karşılaşana kadar.
mobil motto, "akşam sefası" programi ilen radyo birazdan yayinda olacaktir. elinde tozlu parcalar olduguna dair soylentiler duyduk, sevindik. beklemedeyiz...
erkin babamızla akşamımızı şenlendiren radyodur. iyidir iyi.
boney m çalıyo şuğan. seyyat motto, motor!

http://www.radyouludag.com/index.php
boney m ve tabiki daddy cool ile seyyar motto'nun bizi nirvana'ya ulaştıdığı radio. gelmeyen pişman oluyormuş beyler.
seyyar motto yayındadır efendim. dinleyemiyorum ama eminim iyi çalıyordur.*
an itibariyle apaçi istilasına uğramış radyo.
az sonra apaçi milli marşını da çalarlarsa şaşırmayacağım radyodur.
oldukça kalabalıklaştı. duyan geliyor.**
güzel muhabbetlerin döndüğü radyo. tarafımdan homoseksüelite ölçümü yapılır, beleş.
çıtır guestlerle yayına devam etmekte olan radyo... ama çok havalılar, uyarmadın demeyin sonra.*
an itibariyle, led zeppelin zevki yaşadığımız radyo *
* seyyar mottoyla yayında olan radyo.
led zeppelin ile yayında olan radyo*.
(bkz: up up up up)
allahsız ın kahve eşliğinde dinlenilesi şarkılarıyla sabahı daha güzel kılan yayın oluyor şuanda *
allahsızla yayına giren, müzik zevki bu ya hedesi, sözlük zımbırtısı, radyosu.
sözlük yazarlarını görmek istediğimiz radyo.
an itibariyle (21.08.10 - 11.55) hasta haliyle yayın yapan allahsiz kitap hirsizinin istek parçalara yer verdiği radyo.
ümit ettiğimiz radyo uludağ'da çalan her dj'in kendine göre bir tarzı olsun, biri funk çalsın biri arabesk, biri rap çalsın diyeri etnik gana müziği. ancak takip ettiğim kadarıyla radyo uludağ dj'leri yerel radyolar gibi istekle çalışmaktalar. chat platformu dj'lerin ne çalacağını belirler olmuş.

radyo uludağ'da bir kere yayın yaptım, kendi seçtiğim 20 tane denişik müziği peş peşe çaldım. o parçalar çalarken domates yağmuruna tuttular beni. "kafamız şişti", "bu nasıl müzik" vs. vs. ibrahim tatlıses çalaydım göbek atacak bir güruh oluyor bazen radyoda. çok tehlikeliler, kaliteli dj'leri köleleri yapıyorlar.

zaten istekleri anlamıyorum. kasetli dönemlerde mp3'ün olmadığı dönemlerde radyolardan istek yapılmasını anlarım ancak şuanda bilgisayarında 2 tıklama ile ulaşacağı müziği bir insan neden istek ister? çünkü zevkini insanlara göstermek ister "ben bunu dinliyorum olm süper bir tarzmın var vs.." demek ister. komik tabi.

radyo uludağ ne zaman adam olur?
istek almadığı zaman.

edit: şuanda yayın varmış sanırım, çalan dj'e kastım yoktur.
ve bir maçı daha 2 gol yiyerek savuşturduk sayın dinleyiciler. kafayı dağıtmak için bir iki saat radyodayız. bekleriz.

http://www.radyouludag.com/index.php