bugün

insan beyniyle alakalı olan ve toplum tarafından fazla önemsenmeyen, ilerideyse kişinin kendisine ve çevresine ciddi zararlar verebileceği sorunlar bütünüdür.

şahsen ben kişi ilişkilerinde zayıfım. bir insanla saatlerce muhabbet edebilirim, toplum önünde konuşabilirim ama insanlarla çok zor yakınlık kurarım. bu yüzden de hayatım boyunca hep yalnız olmuşumdur. böyle bir psikolojik rahatsızlık varsa birisi aydınlatsın beni özel mesajdan.
sizi darma duman eder.
(bkz: götünüzden element uydurmayın)

Edit: uykun varsa git uyu. psikolojik sorunun varsa ve kurtulmak istiyorsan bir zahmet doktora git.
çevresel faktörler, ailesel faktörler ve genetik faktörlerin sonucu olarak beyin kimyasının normalin dışında çalışması. Hayal görmek, farklı koku ve sesler almak, gerçeği ayırt edememek, öfke ve ağlama atakları ve yazıda yanlışlıklar yazım yanlışları bunun güçlü belirtileridir. Bu olun yüzden dikkatli, iyi kendinize bakın.
Yalnız kalmak.
mevsim geçişleri ve sebep olduğu lanet ruh halleri.
Hiperdefinasyon: Gerçekten tam anlamıyla anlatsam, aklınız silik yer. Siz üşenmeden araştırın en iyisi.
Ruhsal olan vardır.
hayatınızın büyük bir kısmını sizden alandır.
zamanla kendiliğinden geçmesini beklemek yerine psikolog veya psikiyatriste giderek müdahale edilmelidir.
bugün hayatımı karartan olay yaşanalı tam 1 yıl oldu. tam 1 yıldır onun yüzünden mutsuzum.
Bende ara ara beliren sorunlardır.
herkeste farklı şekillerde mevcut olmasına rağmen herkesin sadece kendisinde olduğunu düşündüğü sorunlardır.
eğer günlük hayatınızı sürekli etkiliyorsa antidepresan kullanma vakti gelmiş demektir.
zamanla kendiliğinden geçmesini beklemek yerine tedavisi için bir psikolog veya psikiyatristten destek alınmalıdır.
Al o zaman aga niye buraya yaziyon *
Ara ara bende beliren sorunlardır.
kendiliğinden geçmesini beklemek yerine bir uzmandan yardım istenmelidir.
psikolojik sorunları olanlar bundan kurtulmak için psikolığa gitmelidir. kendini oyalamak sadece sorunlardan geçici olarak uzaklaşmayı sağlar.
büyük ölçüde atlatsam da hala yaşadıklarımın az da olsa bir izi kaldı.
“Her şeye canını sıkma ey gönül! Ne bu dertler kalıcı, ne bu ömür.” Mevlana.
yaşadığımdan beri olaylardan daha çok etkilenmeye başladım.