bugün

(bkz: Hastalık hastası)

Başka açıklaması olmayandır.
eskiden herkeste panik atak vardı,dur dur şey var bir de;
''Bipolar var bende,bipolarım ben''
Ciddi anlamda beynini kullanamayan bir insandır. Bir kişi içinde bulunduğu hastalık ile nasıl övünebilir ki? Böyle yapan kişilerin tecavüzden cezaevine girip "5 sene yattık gardaş senin şeklin kime?" demesiyle aynıdır.
Ülkede herkes bipolar, herkes obsesif. Yurdum insanı iyi bir şey olmadığının farkına varamıyor.
karaktersizliğine bahane arıyordur.
tedavi edilmesi güç olan kişidir. sorunu olduğunu kabul etmeyip onunla yaşamakta sakınca görmeyen birine yardım edemezsin.
Ben antidepresan kullanırken evdekiler öğrenecek diye bile gizli alırdım. Şimdi herkes yolda gördüğüne söylüyor. içinde yaşanmalı bazı şeyler. Sözlükte falan yazarsında, her gün yüz yüze görüştüğün insana demek zor.
Ergen psikolojisidir. "Bende şu psikolojik rahatsızlık var kafa mı bozmayasın haa" demeye getirir.
gereksiz insandır çünkü aslında psikolojik olarak insanların hepsinde mutlaka hastalık vardır. bunun şiddeti farklı olabilir fakat vardır. nörolojik değilse o kadar takmıyor olabilirler sadece çünkü nörolojik olursa zaten psikolog da sizi kesmez. hatta onlar depresyonu bile ilaç vermeden geçiremiyorlar ki şizofreni görse dükkanı kapatıp kaçabilirler.
zaten o yüzden psikolojik rahatsız.
Genellikle 15-18 yaş arası (ergen) diye nitelediğimiz insanlar arasında yaygındır.
Marjinaldır veya kendini öyle sanar genelinin yaş aralığı 15-16 dır.
Övünecek başka bir şeyi yoktur aynı zamanda ilgi manyağı olduğu için elindeki tek şeyle psikolojik rahatsızlığıyla övünen insandır.
Deliyim ben.
yaa ben bipolarım. deliyim ben yhaa .14 yaşında ergen kız modelidir.
genelde ergen kişilerde ve sözlükte bu yolla ilgi görmek isteyen kişilerin yaptığı şeydir. yapmayın.
hayatta o kadar başarısızım ki toplumda yüzde 1-7 arası gözüken bir hastalığa sahip oldum.
bu kadar rezil bir hayattan sonra bu yüzdelik dilime girdiğim için neden övünmeyeyim şimdi. ehe ehe..
raporum bile var aq ama tabii ki gidip adam öldürürsem beni içeri atmaktan kurtaramaz.
Ergen olma ihtimali yüksektir.
ilgi açlığı denen bir şey var.
Xanax alıp içkiyle fondip yaparsa cinayet işleyebilir. Malum.
Özellikle kavgada karşı tarafı korkutmak için çok kullanırlar.
+obsesifim ben, eskiden de panik atak vardı, bazen şizofren falan da oluyorum işte, ayy bir antidepresan kullandım kıız uçuruyor insanı, bakırköyde kaldım işte bir sene falan çok yakışıklı doktorlar vardı nejlaa
-geçmiş olsun tatlım ne diyeyim ki
+ay kız yanındaki cine de kurabiye versene
Ergenlikten çıkınca geçecektir.
kronik derealize değildir.
Rahatsız olduğunun kanıtı işte.
psikolojik rahatsızlığı olan adamdır.
senin ağzından çıkanla, kulağının duyduğunun aynı yerde kesişmesine rağmen algılamamakta neden bu kadar isyankarsın, psikolojik rahatsızlığı var diyorsun, normal insan eylemi bekliyorsun.