bugün

2012de bir vukuat olmadığı takdirde, 2013 yılının ekim-kasım aylarında çıkması muhtemel futbol oyunu.

fenerbahçe'de adriano'nun olma ihtimali olan oyundur aynı zamanda, ama pes 2015'e de kalabilir o iş, henüz kesinleşen birşey yok.

(bkz: başlık parsellemenin bokunu çıkarmak)
şayet 2012'de marduk bizi teğet geçerse 2014 yılında tanışacağımız yeni pes sürümü.
fifa 14 ten kat kat üstün olacak oyundur.
muhtemelen playstation 4'te oynanacak oyun.
çıkmasına henüz yıllar varken hakkında entry girdirten oyun.
2014'ü bilmem ama 2015 taş ve sopalarla oynanacaktır.
Tahminlerime gore Fox Engine ile yapilacak oyun. Yeni nesil konsollarda boy gosterecek. Overclock Makinesi dediydi dersiniz.

Edit: Sayet PES 2014 dedigim gibi olmazsa 2015 olacak.
grafik, top kontrolü ve oyuncu yetenekleri açısından pro evolution soccer 2013'e göre kendisini geliştirmesini beklediğim oyun.
japonlar bu yıl sinirlenecek ve süper bir şey ortaya çıkacaktır. hele pes 15 16 onları hiç sormayın.
olmamı$.

(bkz: somurtkan şirin)
grafikleri 11-12-13 den çok daha farklı olacağı söylenen oyun.
pes 2013 den daha güzel olacağını tahmin ettiğim oyun.
akp döneminde çıkacak oyundur. maalesef.
"grafikleri 11-12-13 den çok daha farklı olacağı söylenen oyun" muşmuş.

Yok aynı yapsınlar amk. Olum açın şu gözünüzü lan adamlar piyasayı sikip attı. ea konami ile taşak geçiyor benim mal vatandaşım pes kaydı yes oo yes havalarında. akıl ve fikir ya rab çok değil.

Bir de her zaman tekrarlarım ea bu oyunu sadece ea sports deparmant ı ile yapar, konami tüm birimlerini pes e harcar. sonuçta ea koyar. olay bu abicim daha ?
pes 13 den çok farkı olmayacak oyun.
yapay zekası olmamış oyun. (bu yorum her şekilde yapılacaktı, hiç şaşmaz.)
Futbul topu meşinden şakirt koşar peşinden sloganıyla çıkacağını düşündüğüm oyun.
yapay zekayı bilmem ama yine ve yeniden tuşların basmayacağı ve kolların bozulacağı oyundur.

(bkz: kol bozuk)
(bkz: tuş basmıyor)
(bkz: buralar eskiden dutluktu)
parselleme zihniyetinin buralar değerlenir eylemi ile yarattığı akımdır.

messi ve ronaldo kapışması bu oyunda da devam ediyor.
şu diyaloglara neden olacak oyundur. +kimi seçcen la? -galatasaray tabi olm +siktir lan ben de barca yı alıyorum.
sene sonunda olumsuz bir şey olmazsa yeni sezonda drogba ve sneijderin galatasarayda olacağı, sabrinin bu gazla 85den 90 a çekilebileceği oyun, bir tek dileğim var remake olmasın yine, bu ne aga 2011-2012-2013 ü yan yana koy oyunu bilmeyen farklı oyun zannetmez, 12 ve 13 ün oynanış aynı goller farklı sadece.
artık şu liglerin orjinal isimleri alınsın bütün ligler olsun.
fifa 2014'ün gölgesinde kalacak oyun.

not: avrupa'da.
eğer vaat ettikleri gibi fox engine grqfik motorunu ve yeni oyun motorunu güzel yansıtabilirlerse bir fifa hastası olan benim ilgimi kazanacak olan ve mutlaka alacağım oyundur. zaten vaat ettiklerini yaparlarsa tarihin en iyi oyunu olacak. becerememe ihtimalleri de yüksek tabii. umutla bekliyoruz.
Premier lig takımlarını logoları ve isimleriyle görmek istediğimiz oyun. Ayrıca bundesliga da olsun artık yeter.