bugün

Ya ben bunları yerim allahım kendimi kaybediyorum izlerken.

Böyle mafyaya can kurban be.
Bari dizide mutlu insanlar görelim allah aşkına içime öküz oturdu ya.
Seferin o güzel gözlerine yapılır mı bu iş şimdi yapılmaz ama semaya da yazık be.
Kendi derdim yokmuş gibi oturdum hayali senaryoya dertleniyorum neyse yine de üzüldük..
ağlamak çaresizliğin metaforudur.
Bildiğin tutunamayanlar'dan reytinglere tutunuyorlar, tehlikeli oyunlar'dan ekmeğini kazanıyorlar. Hayır ona bir şey demiyorum. Adını yaşatıyorlar oğuz atay'ın tamam, ama 13 14 yaşındaki çoluk çocuğa malzeme oldu lan üstad. Bari kitaplarını okusalar, bildiğin sosyal medya niyetçisi oldu adam.

Bir dizi.
poyraz gibi sevmek kalıbını bizlere öğreten dizi.

ayrıca sema sana kızgınım ve laflar hazırladım.

begümün başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmez.
sema üzdün bizi dedirten.
gelmiş geçmiş dizilerden biri. şu dönem izlediğim tek dizi.
32. bölümünü biraz kötü bulduğum dizi.

--s2e32--
bölümün olayı sema&sefer ilişkisi ile başlayalım,

dizide ayşegül&poyraz ikilisini ayıramadılar bu yüzden sema&sefer ikilisini ayıralım da hüzün yapalım demişler resmen. hayır ne gerek vardı sema ile sefer'in arasını açmaya? sefer zaten "asla yalnız yürümeyeceksin" dedi, yeşilçam filminde de sefer çok saçma, acıyı da birlikte çekeriz dedi daha ne desin adam? eyvallah semayı anlıyoruz da bari söyleseydin amk. adamı masaya oturtup orada bırakmak ne?

poyraz, bahriyi çok güzel sıyırdı işin içinden tebrikler. babasıyla konuşması ve yalan olduğunu anlaması da çok güzeldi. ayşegül ile uyumlu takılıyorlar bu da güzel. poyraz ve ayşegül açısından işler güzel gidiyor.

meltem&zülfikar ilişkisi güzel olur ama yaş olayını nasıl bağlayacaklar sonuçta poyrazın kardeşi...

neyse işte güzel gidiyor dizi...

--s2e32--
sırf ayşegüle olan aşkını kıskandığım için arada izlediğim dizi.
ilk çıktıgı zaman izledigim ama sonra çok karmaşık olan dizi sırf ayşegül için izlenir.
Başlıyor birazdan gönlümün adamları.
Seferin o güzel gözlerine yazık be.

Ayrıca aģlamayı sabırsızlıkla beklediğim doğrudur.
Dram,mafya,polisiye ve komedi dallarında benden bütün ödülleri hakkıyla alan dizi.
izlediğim tek dizi ama bu hafta pas geçiyorum maç var. Ne kadar beş yicek olsak bile Aslanlarımı yalnız bırakamam.
Allah belanı versin Sema. Günyüzü Göreme inşallah. inşallah gerçekten alzheimer olursun da sıçtığın Zamanı unutur altına sıçarsın. Yapılır mı lan bu sefere?
ulan sefer böyle de sevilir mi be!
Sefer derim başka birşey demem. Sembole yüklenen anlam o duygu ancak bu kadar harika ifade edilebilirdi.
Ulan çişim geldi reklama gir allahsız.
izlemeye değer tek dizidir.
liselilerin komik olarak algıladığı dizi.
olm sefer gibi adama yapılır mı bu ya yemin ederim simdi kanser olucam. adam hart diye kesti parmagını.

turk dizilerinin efendisi bir dizidir.
Bugünkü bölümüyle derbeder eden dizi.

Milletçe biraz uçarı çokça duygusalızdır. Kendim için çekmediğim aşk acılarını seferle sema için yaşıyorum şu an, o derece kapıldım.
Oha lan Begüm sahnesi Nasıl bir sahne arkadaş kanım dondu resmen. Norman Bates halt etmiş Begüm ün yanında.

(bkz: Meteyi harcayacaklar matmazel)
Begüm olm sen deli misin? Direkt kessene madem niyet ettin Ayşegülün kelleyi. Film mi çekiyoz burda amk. Dedirten dizidir. (Son bölümde)
vasat ve overrated dizi.
behzat ç nin açtığı yolda emin adımlarla ilerleyen, daha başlamadan kitlesini belirlemiş olan dizidir. burçin terzioğlu nun oyunculuğunu her zaman beğenmişimdir zaten, ona ilker kaleli ve musa uzunlar da eklenince güzel bir ekip çıkmış.

son zamanlarda diriliş ertuğrul ve kara sevda dizilerine reytinglerde yeniliyor ama ilk 5 de götürmesi bu sezonu da garantiler gibi. senaristler ne kadar yaratıcı olursa dizinin ömrü o kadar uzun olacaktır.