bugün

çıkık kalçaları ve iri memeleri ile dizinin en önemli karakterlerindendir.*
caps yoksa bir hiçtir.
(bkz: sema herhalde sema avukat olan)

caps isteyen arkadaşlar için kolaylık; https://www.google.com.tr...sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ
avukat olup mesleğine ihanet eden. aynı zamanda bahrinin sekreter oluyo kendileri.
son bölümde giydiği derin göğüs dekolteli kıyafet ile, izleyenleri memelere yani pardon ekrana kilitlemiştir.
Bana diziyi izleten efsane hatun.

Edit: lan bu kızı bir tek ben gördüm sanıyordum. Seviyorum lan sizi.
Yüz güzelliği muhteşem olmasa da fiziğiyle açığı kapatan hatun.
çok kadın bir kadın.
2 bölüm daha memiktolarını kapatmazsa kesin zatürre.
Severek izliyoruz ikizleri.
Her halükarda gideri olan kadın.
Acayip fettandır ha. Görüldüğü üzere birilerinin ağzının suyu akmış. "Bu muymuş avukat!" dedirtir. Emel çölgeçen dir. Yine de bir burçin terzioğlu değildir.
Kadının yüzünden kelimelerinden çok başka yerlerine bakma hissi uyandıran metres görünümlü kadın.
aşık olduğum kadındır. o nasıl vücut, o nasıl ab-ı hayat akıtan bir yürüyüş...
Sefere acımasız davrandığını düşünüyorum. Zülfikar ile konuşup sefere mukayyet ol diyebilirdi.

Hakikaten karburator yani.
kadın bildiğim mata hari çıktı ya la. hayır acayip uyuz oldum yani. sefer gibi delikanlı adama bu golü attı ya sefer de bunu unutmaz.

merkezi haber almada falan görev alsa latin amerikada hükümete darbe planlayabilecek çapta bir karakterdir.
(bkz: emel çölgeçen).
Dun akşam daphne ile konuşurken nasıl psikopat olduğunu daha iyi gördüğümüz kadın. Başkası olsa saçını başını yolardi ama kadın kızı karizması ile ezdi resmen.
Zekasına hayran olduğum kadın. Gün geçtikte kalitesi ve oyunculuğu artıyor. Seferden sonra çöktü iyice ama.