bugün

aynı ülkeden gelme arazi canavarlarıdır. Bu 2 araç için şehiriçi için tasarlanmış suv diyen anguslara bir şey diyemiyorum. Audi nin suv da dünya çapında daha çok sattığı bir gerçektir. Ama bu porsche nin kötü olduğunu göstermez. iki makineninde çöl kumuna tırmandığını gördüm. Açın youtube izleyin. iki makinede de sedan modellerinde olmayan üstün sürüş ve denge opsiyonları var. Yeri geldiğinde 2 teker üstünde off-road yapabilme imkanı tanıyor. Araçların ayrı güçlerle kontrol edilen 4 teker sistemi arazide ml' lerin önüne geçmesini sağlıyor. Max performansta benzer hacimlerde motor olsa dahi porsche hp farkıyla önde. Ancak yamulmuyorsam fifth gear adlı programdı heralde. Her neyse oradaki tanıtımda q7 ezdi geçti diyebilirim. 4 teker oturuşu ve çekişi kat kat daha kuvvetli. Asfaltta ise q7 sadece plaka okuyor bu da gerçek. Videolar youtube da mevcut. Son olarak olsa da sürsek diyerek bitiriyorum.
fabrikalarında çalışıp aldığı ücretlerle geçimini zor sağlayan işçilerin üretip binemeyeceği 2 arabanın karşılaştırılmasıdır.
gece rüyasında test pilotu olup, ikisini de test etmiş öğrencinin versusudur.

(bkz: kalk lan kalk)