bugün

Samimidir kimseden birşey beklemiyordur.
herkesin bir popisi vardır.
burada trolluk yapayim da artiya bassinlar diye eblek eblek yazan ergenler disinda yazarlar var. Hatta eblekler yokken onlar vardi ve sozlugu bu zamanlara onlar tasidi. Ve eblekler siktirip gidecek onlar yine var olacak.
Popüler olmak değildir.
yazmak sadece yazmak. canı sıkıldığında gelip şuralara bir şeyler karalamak.
Popüler olmayanları popüler yapmak için popüler olmayan yazar varsa popüler yazar vardır.popüler olmayan yazarlar yoksa diğer popülerler popüler değildirler artık.
popüler olmak olmadığı kesindir. sözlükte popüler olmak kolaydır çünkü.
Biraz başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili yazacağım ama dile getirmek istediklerim var; kusura bakmayın artık.

Ben bu başlığı çok seviyorum. Genelde troll arkadaşlar up'lıyor ama altına yazılanlar hazine gibi. Başlığı üzerine alınan popüler olmayan ya da nickini ilk defa gördüğüm bir sürü yazar var cevap veren. işte onlara denk geldiğimde çoğu kez profillerine açıp bakıyorum. Geneli dolu dolu, içerik yönünden katkı sağlayan, okunacak bir sürü yazısı olan insanlar. Onları bu başlık vesilesiyle buluyorum.

O yüzden üzmeyin böyle arkadaşları, arada denk geldiklerinizi açıp okusanız çok seversiniz.
sözlükte hemen hepimiz anonim karakterleriz . burda yazarak maddi bir kazanç sağlamıyoruz. tek kazancımız iki satır bir şey okuyup, gündeme dair, hayata dair iki laf edip, içimizi dökmek hepsi bu.

yazdıklarımız olumlu, olumsuz tepki alırsa ne ala. ama almazsa da bunun hiç önemi yok.
Kim popüler.
içini dökmek. her yazar popüler olmak için gelmez ki buraya. bir şeyler aktarmak, paylaşmak rahatlamak için geliyor. hangi yazar geldiği gün ünlüydü ki?
Fikirlerini düşüncelerini beyan etmek olmasın sayın yazar? 3 5 oy alıp nick altı kasmak yerine kendince faydalı bir iş yapıyordur belki de.
Eşşeğin s'ikinden dolayı yazıyorum şimdi mutlu oldun mu?
hadi diyelim popüler olmak istemiş olabilir mi? popüler olan anasının karnın da olmadı herhalde. yazarak olmuştur yoksa kimin haberi olurdu.
sanırım popüler olmayan kişi benim.

yazma amacım ise biraz kafa dağıtmak, biraz kafamdakileri ortamlara dağıtmak.
amacımız senin gibi popüler olmak olsaydı burada olmazdık emin ol.

büyük bir düşünürümüz şöyle demişti;

yazmak, ruha yeni ufuklar kazandırır.

bizde ufkumuzu açıyoruz sadece bu!
tercih sebebidir.
belki sadece yazmaktır.
işsizlik.
(bkz: theunique)
Yazmayı seviyordur .
Abicim bırakın da içimizi dökelim istediğimiz gibi.
kişisel tatmin.
popüler miyim hayır?

amacım var mı eveT!

ama sana ne ki?
anlatsam da anlamazsın.

çünkü bir aptala bir şeyler anlatmaya kalktığımızda dışardan biri iki aptalın konuştuğunu zanneder.
tahminim odur ki hayatlarında yeterince iyi amaçlara sahip yazarlardır.

burda popüler olmayı geçtim, nasıl olacaklarını bile umursamayan tipler - milli, dini ve bilumum değerlere söverek dikkat çekmek gibi - ve onların buradaki minnak dünyası acıların en büyüğü olsa gerek.

acımak bir yana bir kahkaha patlatıp huzurlarınızdan ayrılıyorum.

hahahahahahahahaha.
Tamamen can sıkıntısı lan yoksa ne işim var seninle aynı ortamda kekoş.