bugün

Parası olmayan öğrencilerin, yaşam alanı olan evlerinde çaresizlikten düştükleri hali anlatan cümle.

SEvmek kimi için pokeri makarnayla oynamak, kimi için çift kapı arabayla okula bırakmaktır. *

Öncelikle basittir ve kullanışlıdır. Geçicide olsa kendinizi zengin hissedersiniz. Bir paket makarna; altına geniş bir tabak koymak kaidesiyle hunharca açılır. Dökülen makarna taneleri yarışmacılar tarafından paylaşılır. Tek tek sayacak kadar fakir hissetmediğiniz için; fişeklere otu oranlı dordurmak amacıyla kullanılan hassas tartıda makarnalar tartılır. VE oyunculara dağıtılır.

Oyun esnasında jartiyerli konsomatrisler yahut gecelik sürtüklerin yanınıza gelip sizi azdırması yerine, sevdiğiniz kadının 'ben uyuyacağım bu ne ya' tribini dinlemek olayı daha da bir dramatik hale getirir. yine de seviyorum, vazgeçmeyeceğim, seni hiç aldatmadım. *

Sonuç olarak oyun bittiğinde masada yenilen taraf; kaybettiği makarnaları haşlayıp video eşliğinde yer. Biliyorum iğrenç ama sıkıntı bastığında yapılmayacak şey değil. şiddetle tavsiye edilir.