bugün

oynamaktan emekli oldum.türkiyeye yayınlandıktan sonra geri dönüceğim oyun.
Birkaç gündür sorunsuz çalışarak şaşırtan oyundur. Bu da benim köy. Magikarp şekeri alınır depo arkası pm.
görsel
görsel
Evden disari cikmadigim ev de biraz magara gibi oldugu icin sabah aksam zubat topladigim oyun.

Baydi amk biraktim.
ülke karışmış ohal var hala yok türkiye'de yayınlanmadı diyenler var. lan ne salak işlerle uğraşıyorsunuz he. evet.
böyle bir oyunun varlığından haberim yok iken arkadasım önünde pokemon var tut dedi önümde deniz var amk nediyosun dedim anlamam bi yarım saatimizi aldı e haliyle fotoğrafımıda çekti ama hala oyunun amacını anlamış değilim.
telefonlarınızda (bkz: jiroskop) olmadığı takdirde oyun kamera hatası veriyor.'Cannot detect your phone’s orientation' hata mesajını alıyorsanız jiroskop sensörü yok demektir.Bu nedenle telefonunuz ekran yönü algılama sorunu yaşayacaktır.
görsel
An itibariyle level 21 olduğum ancak ciddi derecede sıkmaya başlayan oyun. Bir anda patladı oyun ve bir anda sönecek.
bakalım kaç çocuk sınıfta kalacak bu app yüzünden. meraklardayım.
10 level olup bıraktığım oyun. saçma sapan birşey amk. bunun yerine define aramayı tercih ederim belki gömü bulurum amk.
çoğu insan sırf moda diye yükleyip oynamaya başladı lakin pokemon go tamamen boktan bi oyun hiç bir amacı hedefi yok pokemonları topluyosunda noluyor amına koyim pikachu cidden telefondan çıkıp oynuyor sanki.
Sakarya karasuda mavi takım aranır.
başlayacaklara şimdiden tavsiye: en fazla 10 gün içinde sıkılacağınız oyun.

üstteki entryimde bahsettiğim üzere 21 level oldum ve iyice sıkılmaya başladım. aynı şeyleri yapmaktan bunaldım yeminle.
nadir pokemonları bulunca bir havan oluyor, şehirdeki tüm gymleri ele geçiriyorsun, iyi güzel de tüm oyun sadece bununla sınırlı. dolayısıyla bir anda başladığınız oyundan bir anda soğumanız mümkün. yeni şeyler gelmedikçe oyunun sonu yakın görünüyor.
Aq pokemon yakalarken noluyor diyor sen götü yayıp telefon bilgisayarda adam öldürünce veya clash of clansta köyünü geliştirince ne bok oluyor . Bundada o bok oluyor yani aynı bokun pembesi .

14 level olduğum oyun dakika başı girmesemde akşam işten eve yürürken canım sıkılmıyor veya bir yere yürürken açıyorum canım sıkılmıyor yol 30 yolsa 5 dakika gibi geliyor
Hayat gibi biraz...

860 cp'lik ciglipaf buluyorsun topun olmuyo...
Bazen topun oluyor şarjın olmuyor.
Her ikisi varken de zamanın olmuyor...
Yaz döneminde popüler olmuş oyundur.

Sıcakta oynanmıyor be.
agliom oyunu.

görsel
iski'nin bahçesine gönderdi lan resmen beni. Lanet olası, katil edebilitesi yüksek oyun.
cia ajanı diyorlar.
Neden bu oyun insanları meydanlara filan topluyo çok ilginç o gittiğiniz yerlerde bi bompa patlatsalar tüm pokemon go oyuncuları geberecek.

Şaka maka bu oyunu çok merak ettim indirsem mi acep.
oyunu hiç oynamadım ama hakkında şöyle 4 tane haber okudum;

pokemon oynarken ceset bulan kız
pokemon oynayanları gasp eden çete
pokemon oynarken askeri bölgeye girip tutuklanan oyuncu
pokemen oynarken hayatını kaybeden çocuk

oynamayın bence.
evimde karpuz yerken bi yandan da new york central parkta takıladığım oyundur. Fake GPS'ten yüce tengri razı olsun.
Eevee min iki levele atlayın neden joldeon A geçtiğini anlamadığım oyun. Ara form ne oldu lan. Yoksa evrim yalan dolan mı.
destroyonur'un imamını sevgi ile anıyorum. gelin hep beraber bir daha izleyelim pokumanı.
https://youtu.be/oNg3lAVq-Vc
(img:#1124854)
google hesabıyla değilde, pokemon trainers clup hesabıyla oynayanlar için bot çıkmış. Kendi geziyor yakalıyor satıyor yumurta kırıyor.

yuh amk yuh.