bugün

Mesajlaşırken emoji atması veya random gülmesi..
bir ara kendiliğinden bana ders çalıştırmak istemesiydi. artık platonik değil.
durduk yere defalarca yanına oturmamı istemesiydi. zaten platonik olayını uzun sürdüremiyorum, en fazla iki üç ay.
sevdiğin şarkıyı söylemesi, ben sahnedeyken sürekli kalp atması.
sineğin kanadından yağ çıkarır gibi yoktan umut var etmeye neden olan davranışlar.

görmezden gelmesi, uzaktan görünce yönünü değiştirmesi.

(bkz: gerçekten hoşlanılan kişiye karşı mesafeli durmak)
–selam verdi anlıyor musun arkamdaki çocuğa selam verdi ya bana bakmaya çalışıyorduysa! yoksa.?.. inanamıyoruuum bu mümkün mü? yok ya abarttım heralde kızlar.
–yok canım ne abartması bende gördüm bence sana bakıyordu seni seviyor kızım bu kesin.
(bkz: platonik ve arkadaşları)
selam vermesi bunlardan biridir.
Yol isterken ki çok sevimli hali insanı fena eden bi harekettir.
Yok gözlerini kıstı da yok kafa sallarken aldığı sevimli surat.
Düşününce çok zevkliydi platonik aşklar.
Gözgöze gelinmesi. Gerçekten.
üstüne çamur sıçradığında gülmüştüm de " aç da kendi götüne gül" demişti. samimiyeti bu kadar ilerlettiysek ohooo ben bu kızla çıkarım demiştim. (bkz: liseli kafası)
sakso esnasında dişlerini değdirmesi.
nefes alıp vermesi..ya nasıl umut veriyor nasıl ya alıp vermeseydi,ölene kadar peşindeyim umudum var
benimle göz göze gelince dikkatli dikkatli bakması( çok mu belli ettim acaba? ), haraketlerimi tekrarlaması farketmeden...
pardon geçebilir miyim? demişti.
çekilsene godoş da diyebilirdi.ama öyle demedi.canım ya.
başlığı ilk açan suser'ın samimiyeti duygulandırmıştır. bu duygu bu harf kısıtlamasının olduğu bu başlıkta ancak bu kadar güzel ifade edilebilirdi.

platoniğin aşırı umut veren "sıradan davranışları", platonik, umut, aşk, sıradan davranışlar. hissedilen duyguya saygı duydum.

tanım: aşırı samimi başlıktır.
evlenmesi. demek beni kıskandırmak istiyor.
whatsapp ta gruba sorarken cevap vermesi.

- yarın tören kaçta arkadaşlar?

- 10.30

- teşekkürler (3 smiley)

''demek ki, o da beni görmek istiyor.''
Beni görmezden gelmesi.

Abi madem evlenmeyeceksin, neden görmezden gelme eyleminde bulunarak umut veriyorsun? Arkadaş görmezden gelmek demek, senin varlığından haberdarım demek. Bu açık açık aşk değilse nedir? insaf biraz be.
inanamayacaksınız ama dün düğünü vardı, sırf beni kıskandırmak için evlenmiş düşünebiliyor musunuz? gidip şahitlik de yaptım, hınzır seni.
naber demiş ben de iyi senden naber dedim iyi dedi. galiba bana aşık.
instagrama attigim resimleri begense; asik bana iste baksana hepsini begeniyor. begenmese; asik oldugundan belli olur diye cekiniyor, ben bilmez miyim.:)
Çocuk yapıp, çocuğuna benim ismimin baş harfine alfabede üç harf uzaklıkta olan bir harfle başlayan isim vermesi.
nefes alması.
Nefes alması.
Onu bilmemde en koyanı takıntılısın demesidir net.