bugün

new york'a saldıran bazı video oyun karakterlerini(pacman gibi) durdurmaya çalışan video oyun uzmanlarının hikayesinin anlatıldığı 2015 yapım komedi filmi.

film 24 temmuz 2015'te vizyona girecek. aynı adlı kısa filmden uyarlanmıştır.

yönetmenliğini chris columbus'un yaptığı filmde Adam Sandler, Peter Dinklage, Michelle Monaghan, Josh Gad gibi oyuncular yer alıyor.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
trailer'ı yayınlanmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=XAHprLW48no

filmdeki oyuncular:
görsel
adam sandler'i baş rolünde göreceğimiz komedi mi aksiyon mu animasyon mu belli olmayan film.
Adam sandler ve peter dinklage i gördükten sonra hiç beklemeden fragmanı izledim. Güzel olacağını düşünüyorum ilk haftasında izleme planlarına sahibim şuan*
Ağustos sonlarında Türkiye'de izlenebilir. Güzel olması bekleniyor. Dünyaya saldıran pacman, donkey kong vb. Video oyun kahramanlarının dünyadakilerle savaşını anlatıyor. Fragmanı ile müzede bir gece+lego movie yı anımsatmıştır. Adam sandler ı yine absürt yaratıcı komik bir filmde izleyeceğiz demektir 50 ilk öpücük, müzede bir gece gibi. Telefonumun temasını da tesadüfen bu filmden yaptım bence pek havalı oldu. Android markette ücretsiz satılıyor.
cuma günü gideceğim filmdir kısmetse. adam sandler ı filan görünce bi heyecanlandım ama sonra tyrion lannister ı gördüm... dedim boyuna posuna gurban. bomba kadrosu var yani anlayacağınız.
gayet eğlenceli bir film olmuş. uzaylı saçmalatmaca yapmışlar, güldürüyor.

peter dinklage'i tatlılığından ötürü yeme isteği uyanıyor filmde.
Tanıtımına bir göz atmıştım. ilginç ve guzel bir film olmuş. izlenir.
bu filme 5.7 puan veren imdb kullanicilarinin annesine sevgilerimi yolluyorum.
bakin samimi soyluyorum.
caniniz falan sikkinsa ya da kotu bir gun geciriyorsaniz acin bu filmi izleyin.
bittikten sonra kendinizi cok cok daha iyi hissedeceksiniz.
Film güzel aga. Kalite buram buram kokuyor...

Yalnız bir eksik var.böylesine bir hayal gücü sigmamis filme bıraksak akar gider. Keşke bıraksalar da akıp gitseymis. Keyifli vesselam.

Adam s. Son zamanlarda iyi senaryolar içinde yer alıyor. Ayakkabıcı orjinali olan türkçeye şans ayağıma geldi gibi iyi yapımlar içinde girmek mutlu edici.
an itibariyle 3d versiyonunu indirdiğim ve gözlükle izleyeceğim film. yorumu sonra editlerim. *

edit: çok muhteşem bir film değil ve puanını hakediyor. ama benim gibi 90 ların çocukları için güzel bir nostalji denebilir. 3d izlenmesi tavsiye olunur.
nispeten eğlenceli film ama uğraşılmamış.

çekilmek için çekilmiş. kurgu kopuk, yine de gülersiniz.

dwarf'a cuk oturmuş rol.
sandler'a rağmen izledim.

hep orada kalsaydım keşke.