bugün

içine çadır kurup kamp yapmak istediğim site, kaçırıp nikahıma almak istediğim site. Bütün gün ordan buraya gezebilirim şu ara en zevk aldığım şey pinterestte pano oluşturmak.

işsizim.
bir sürü ilginç fikirleri içinde barından görsel paylaşım sitesi. ilerleyen zamanlarda tumblr kadar popüler olacağını düşünüyorum.
işte vakit geçirmek için kullandığım site. Eve gidip her şeyin yerini değiştiresin geliyor.
Ben olsam kovardım beni.
Severek kullanıyoruz efendim. Herkese söylemeyin burayı da bok etmesinler.
güzeldir. her telden çalar.
Kendi beğenilerinize ve ilgi alanlarınıza göre daha önce hiçbir yerde görmediğiniz fotoğraflara, çizimlere vb. rahatlıkla ulaşabileceğiniz internet sitesi.
Farklı konular için farklı panolar açıp, bu panolara beğendiğiniz görselleri kaydedebilir, burada kendi yaşam alanınızı oluşturabilirsiniz.
Örneğin çizime meraklıysanız birçok çizim örneği bulup kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz. Ya da "dıy" gibi kendin yap, kendin tasarla olayına meraklıysanız birçok yaratıcı fikir bulup onları tasarlayabilirsiniz.
Tek kötü yanı bağımlılık yapması ve burada çok zaman harcayabilme riskinizin olmasıdır.
birkaç gündür inceliyorum yetenek cenneti gibi yer bura. ben daha çok çizim bölümündeki paylaşımlara bakıyorum ama her türden iş var.

güzel ortam, instagramın amk
instagram denen dalyarak sitede kekoların hayatlarını irdelemektense akıl tutulması anlarında kurcalanabilecek faydalı zımbırtı.
güzel fotoğraflar, gifler bulabileceğiniz bir sosyal medya platformu.
türk kullanıcılar keşfettiğinde bokunun çıkacağını düşünüyorum.
kimse içki sofrası, tumblrcı ergen paylaşımları, araba içinde çekilen fotoğrafları görmek istemez bu güzelim uygulamada.

buraya gelmeyin facebookta tumblrda instagramda takılın gözünüzü seveyim.
Bir dönemler fazlasıyla manita düşen bir site/uygulama.

Şimdilerini bilemem.
Tüm fotoğrafların ayni kişi tarafından ayni makine ile çekildiğini düşündüren site.
Gerçekten mükemmel bir site bilgisayar ve telefona duvar kağıdı bulmak için girmiştim bir sürü sanatsal estetik resimler keşfettim.
çok ilginç fikirleri bünyesinde bulunduran site .
girince saatlerce çıkamayabilirsiniz .
Farketmeden bagimlisi oldugum site.
Herseyi burdan arastiriyo oldum.
amacının hakkını veren site.
çoğu fotolar, başka bir sitede yok.
benzeri bile yok.
misal ben güzel yüzü çok severim.
internette gördüğüm yüzlerin çoğu asık, itici, gergin yüzlerdi ama bu sitede gerçekten güzel yüz fotoları var.
güzel yüz, insan hayatında çok önemli. hemen sekise bağlamayın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar