bugün

mutlaka okunması gereken, sürükleyici bir jerzy kosinski romanı. kosinski'nin müzik bilgisini konuşturduğu bu roman, aynı zamanda kendisi tarafından george harrison'a adanmış.

(bkz: çelik bilye)
(bkz: jerzy kosinski)
(bkz: george harrison)
tilt diye bilinen oyun.
jerzy kosinski 'nin müziğe bol bol yer verdiği bir macera romanıdır. ilginç, okunası bir romandır.
jerzy kosinski nin kimsenin tanımadığı ama albümleri milyonlar satan bir rock yıldızı olan goddard'ın hayatını anlattığı müthiş romanı. diğer bir yandan kosinski'nin tanrı arayışı da diyebiliriz bu roman için. god-dard.
Ah ulan pinball efsane oyundu..
efsane oyundur. tilt diye de bilinir.
Bundan 10 küsur sene evvel, internetin herkesin evinde olmadığı zamanlarda, şimdilerde tarih olmuş xp'de bulunan ve daima oynadığım efsane oyun. Tuşları z ve delete'ydi yanlış hatırlamıyorsam. Space'e kısa basıp aradaki delikten topu çıkarırdık. Ne günlerdi be. Şimdi bile hala oynuyorum bu oyunu. isa döneminden kalma bilgisayarımı neden atmadım sanıyorsunuz? Ehehe evet, pinball ve mayın tarlası için, bildiniz.

Edit: google play'de pinball pro var demişsiniz eyvallah da, bilgisayarda rank rank diye klavyeyi delercesine oynamanın zevkini bana nasıl versin telefon?
Güzel haber!!

Google play de pinball pro yazın oynayin