bugün

hakkındaki yorumları merak ettiğim dershane. *
eski med*nin yeni $eklidir.
fethullah gülen'e bağlıdır.
çok tatlı soruları vardır. kitapları filan 10 numerodur.
fethullah gülen e filan bağlılığı olmayan fem güvender kurumlarına ait olan pi analitik yayınlarını kullanıp biz de fem şubesiyiz diyerek öğrenci toplamaya çalışan dersane. ha eğitimi nasıldır, ortamı nasıldır; hiç gitmedim bilmiyorum.
ANTALYA' DA DA ŞUBESi (ŞUBELERi) BULUNAN DERSANE...
aşık olan öğrencilerini atan dershane. kayıt yaparken anlaşmanın içerisinde duygusal bağ kurulamayacağına dair bir madde vardır(!). demişler madem öğrenci alamıyoruz magazinsel bir şekilde prim yapalım.
aşka ceza veren dershane.

Kayıt belgesinde "Duygusal ilişkiye girenlerin dershaneyle ilişiği kesilir" ifadesi varmış.
sözel kaynaklarında ilk kez karşılaşacağınız tiplerde soruları barındıran dershane.
benim gittiğim şubenin bünyesindeki öğrenciler terör örgütünün 5 yıl sonraki dağ kadrosunu oluşturuyodu. 1-2 öğretmen dışında hiçbiri işini doğru düzgün yapmıyor, aldıkları parayı hak etmiyolardı. kayıt sildirme işini de yokuşa sürerek beni sinirlendirmiş ve sınav hazırlığından soğutmayı başarmış yegane kurumdur. gitmeye niyetlenen varsa kesinlikle vazgeçsin.
bir müdürü vardır ki düşman başına... dünyadaki en cimri adam.
Yalova'daki şubeleri Yalova birincisidir.
6. sınıfta gittim. bok gibiydi. hocalar ilgisiz, sınıflar kasvetli, idareciler sinirliydi. sonraki sene kapandı zaten, bizim ilde tutturamadılar.