bugün

(bkz: tuvalet kağıdı bitince peçete kullanan insan)
neye kullandığı veya niye kullandığına göre değişir. hatta değişmez lan ne değişmesi mis gibidir iyidir güzel olandır.
o kadar abartılacak bir şey yok sanırım. çünkü ev sahibinin yemek sofrasına klozetten kağıt söküp getirmesi türk kültürüne pek yakışmaz. ki böyle düşünmek de cabası zaten...
(bkz: parasız kalmış öğrenci)
(bkz: tuvalet kağıdı bitince kağıt havlu kullanan insan)
(bkz: mutfakta tuvalet kağıdı, tuvalette kağıt havlu kullanan insan)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
tuvalet kağıdı bitince tekrar peçete alacak olan insandır.
oturup ağlamaktan daha yararlı bir iş yapıyordur, ama geniş vakitte gidip market alışverişi yapacaksa tabi.
genelde öğrencilikde sıksık yaşanan bi durum..grip oldugumda okula rolu tuvalet kagıdıyla gidiıodum bide okulun popüler hatunlarından olmama rağmen hiç kasmadan gaytde rahat cıkartıp burnumu siliodum...ahhh tanrım iğrenmiyim neyim...(bak utandımşimdik )
bir de tuvalet kağıdı bitince gazete kağıdı kullanan anne tipi var ki ah o zavallı minik çocuklar..
sanatçı ruhlu insandır.
(bkz: peçeteniz varsa motifim geldi)
arkadaşımın bebeğinin yüzünü silmesi için doktoru tuvalet kağıdı önerdiğinden dolayı normal kabul ettiğim bir insandır.
zorda kalan insandır, o an için kullanmıştır.
tuvalet kağıdı bitince don değiştirmekten daha mantıklı ve makul bir davranış olan peçete kullanılmasına paralel bir davranış biçimi.
"o da bi'şey mi gerektiğinde ağaç yaprağı da kullanılır"
pismidir diye iki üç kez kontrol edip yinede tatmin olmayıp birazını koparıp tuvalete attıktan sonra rahatca kullanan zorda olan insan.