bugün

tam başlığını açıcakken birileri benden önce davranmış dediğim yazar. * * *
beşiktaşlı olduğunu an itibariyle nick altından öğrendiğim yazar, bak şimdi daha bi güsel oldu.
hoşgelmiş (bkz: bakınız) yazarı.
mahlasini gordugumde bana gokhan emreciksin i hatirlatan ulan sabah sabah hatirliyacak adam mi yoktu dedirten yazar. Selam olsun efendim.
ilgiye ve şevkate ihtiyacı olduğunu düşündüğüm nesildaşım olan yazardır. bana canım de diyerek beni benden almıs kendimi tutamyarak canım demişimdir. benden önce gelsede hoşgelmiştir. * *
sözlükte gizli takılmayı ilke edinen, zannımca peynircilik yapan, benim tabirimle ezine, tulum, kendi tabiriyle taze kaşar yazar arkadaşımız.

ayrıca rakip taraftar olmasına rağmen olaylara objektif yaklaşımı dikkat çekmiştir. alnından öpülesidir.
o kadar troll varken, sözlükte kalitesiz ve sex içerikli başlıklara savaş açmışken, forum tarzında entry girmiş* ve 5 gün hak mahrumiyeti cezası alıp çaylaklığa layik görülmüştür. ilahi moderasyon....
(bkz: canım de bana)
milliyetçi olmayan, sadece nesil savaşlarına karşı olan, uysal yazar. eşitler arasında en eşit...
kendisine canım dediğiniz takdirde son sigarasını bile alabileceğiniz, fazla açık sözlü olmasından mütebellit, çok defa yanlış anlaşılan şu sıralar çaylak olan yazar.
dahası kardeşim...
sözlüğe her geleni ilk karşılayan.

edit: la adam bunu meslek edinmiş. yazar da yazar diyor. vallaha da tebrikler, bravo. son girdiği 20 entry nin 15 i yeni yazar, 65 tane başlığı var en az 60 ı yazar. acaip bişey. sözlük adına çalışıyor olabilir. gelenlere kolonya tutma, hoş geldin deme, gibisinden.
hoş sohbet, ağabey yazardır. msn zirvelerinde görmek istediğim 2 yazardan biridir.
yeni yeniden yenileyerek gelmiş gelecek imla kuralları ile sevişgen bütün altıncı nesillere hoş geldin diyen peçeteci aman teşrifatçı.
beni ilk karşılayan yazarımızıdr. Kendisde hoş gelmiştir, ne de iyi etmiştir.
nesil savaşına karşı olan 6. nesil yazar. *
nesildaş *
Kassam adaşım olabilecek yazar.

(bkz: Bakınız kardeşini görmüş gibi olamak)
kassam gadaşım olabilecek yazar.
kassam benim olacak yazar. *
kassam yoldaşım olacak yazar.
dost bir hemnesil kardeşimiz. nice nice enrtyleri görülesi yazar.

(bkz: hemnesil yazarlarda dayanışma içgüdüsü)*
hoşgeldin diyerek beni mutlu etmiş yazar.
beni de ilk ve tek karşılayan yazar olmuştur. o yüzden gönlümde yeri ayrı olan biridir.*
kendisini yeni yazarları karşılamakla görevlendirdiğini düşünmekteyim.
sadece nicki nedeniyle sempatimi kazanmış bir yazar. o yüzden nickaltına bir entry girmek istedim. tanımam etmem yoksa...
(#5707694)
(bkz: şimdi reklamlar)
kendisi tek kişilik bir altıncı nesli karşılama ekibidir.
ayrıca altıncı nesil yazarların sözlükte koşturmalarını istemektedir.
altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte.***