bugün

pes her türlü alır.pes candır.
Kesinlikle PES'in üstün olduğu karşılaştırma. Her kes onu oynar ve kimse fifa atalım demez.
pes tek atar ama yine sen bilirsin.
fifa'nın zayıf rakibi karşısında zorlanmayacağı basit versus. pes mi kalmış derler adama. daha takımların lisansını alamayan vasat bir oyun fifa'yı asla geçemez. kaldı ki 2014'ten beri fifa'nın yanına bile yaklaşamıyor pes.
fifa tokatlar.
Fifa'yı çok az oynadım ama çok çok daha iyi. Pes de gol atmak çok kolay, stoperler ve kaleciler ağır gerizekalı, çok hataları olan bir oyun Pes. Pes'i çocukluğumdan beri oynamış biri olarak söylüyorum fakat Pes 2011'in yeri ayrıdır, onda da tek adamla 25 kişi geçebiliyordun o saçmalık vardı...
(bkz: aramaya iman etmek)

(bkz: fifa vs pes)
(bkz: fifa mı pes mi)
2018 için fifa demeyen aveldir.
Pes ne? Fifa modu mu?
Bunun tartışıldığı tek ülke türkiye heralde. Pes fifanın onda biri kadar bile satmıyor mk.
(img:#1690324)

Görüntü kalitesi ve gerçeklik oranı ile fifanın alacağı versustur.
Fifacıyız!
Yılların hatırı var pes demek istiyorum. Fakat fifa'nın alex hunter hikaye moduna hastayım.
winning eleven'ın 'siz kimsiniz lan?' diyeceği versustur.
pes siker malesef. fifa amator eglendirir.
Fifa otomatik vites araba, pes düz vites araba gibidir. Otomatik vites ne kadar daha üstün teknoloji ürünü olsa da düz vitesin tadını vermez.
Pes artik futbolun basit hali, driblingle adam calimliyabiliyorsun. Fifa oyle degil, adam calimlamak istiyorsan bunu zekice halletmen lazim. Gerceklik acisindan fifa siker atar.

Pes seven minecraft da seviyordur aq.
fifa 2007 tek başına yeter be. üzerinden 11 sene geçmiş hala oynanıyor.
(bkz: fifa 2011)
2013 öncesi baz alınacak olursa fifa her konuda üstün ama son yıllarda çıkan pes serilerinde öyle eskisi gibi uzaklardan kolay kolay gol atılmıyor oyun bir nebze de olsa zorlaştırılmış.
Fifa size bir tek oyun(futbol) zekası kullanarak oynamayı sunarken, pes ister ronaldo, messi gibi güçlü oyuncularla koşup gol atmayı istersen de yine fifada olduğu gibi oyun kurarak gol atmayı sunuyor.
Fifa oyun yapısı olarak daha gerçekçi ama ben oldum olası hep pes sevmişimdir.
tabi ki pes.
tabi ki pes ama 2020'de her pozisyona faul çalan ve sarı veren hakemler çok abartı olmuş.
fifa her zaman tokatlamıştır.
Ben bez fifa diyorum. Eskiden top yoktu bizde. Bezlerden top yapardık. iŞTE buna da bez fifa derdik. Aslında onu şimdi uydurdum ama bezden top kısmı gerçek.
Gerçekçilik kesinlikle FIFA ,oyun zevki açısından her türlü pes.