bugün

işkencedir* ama yapmak mecburidir.
evdeki erkek çocuğun korkulu rüyasıdır tamam da kardeşim erkek diye eziyet mi etmeniz lazım. buna acilen bir çözüm bulunmalı.
işkence olarak kullanılabilecek olay.
erkeklere zulüm etmek için kullanılır.
Uzun boylu aile fertlerinin kacamayacaklari görev.
Bir tane bile atlamak işkencenin krallarındandır. Bir de bitirmek üzereyken fark edersin ya.
Boyun Fıtığı yapar.
bitmeyen nakarat gibidir..
bayanların merdiven gibi aletlere çıkmalarından korkması veya çıkmak istememesi üzerine erkeğe şutlanan, erkekler içinde nedendir bilinmez çok büyük bir sorun olan eylem.
En etkili kas yapma yöntemidir. Şuan sol kolumu kaldıramıyorum.
bir anne işkencesidir. evet.
(bkz: erkek horror story)

berbattır, zor iştir, annelerin erkek evlatlarına zulmüdür.
Erkeğin yaradılış amaçlarından biridir perde asmak.
kol kası gerektirir.
Bundan daha kötüsü öncesinde o perdeleri ütüleyip sonra da o perdeleri asmak zorunda olmaktır.
ata sporumuzdur.
boyumdan ötürü ilgilenmediğim olay.
Zordur arkadaş zor. Hele de kurutmayı veya ütülemeyi istemeyen, bu yüzden de makineden çıktığı gibi ıslak ıslak astıran anneniz varsa, işiniz daha da zordur. Kendi evime zebra perde aldım, Rahatım.
size perde takma bugundan bahsedeğim dostlar. şöyle yapıyoruz;

3 kornişin 2 sini takıyoruz. böylece 1/3 oranında az enerji harcayarak perdeyi takmış oluyoruz ve perdenin tutuş gücündende pek eksilme olmuyor. bu taktik sayesinde 3 perdede 1 perde tasarruf etmiş oluruz.
boyun kopacak derecede ağrır. bilumum kısa boylu bir eşiniz yada valideniz var ise oluşabilecek durum. bana kalsa değil renkleri griye, kahverengiye dönse umrumda olmaz.
Erkeklerin işidir.
baş belasıdır. evet.
öncelikle lanet olsundur. sonralıkla dünyanın en gereksiz, can sıkıcı umut sarıkaya tipi mutsuzluk nedenlerinden biridir. işlem birince kol uyuşur, boyun uyuşur. lanet.
çamaşır asmak kadar zevkli değildir. kolları yorar.baş döndürür. ama sonucu seyretmek güzeldir.
evin havası değişir.mis gibi olur.
Türk çocuğunun temel görevlerinden biridir.