bugün

kimse kürtleri boktan yere dışlamaz. adam olsunlar, molotoflarla caddelerde eylem yapmasınlar onları da sevelim. neden başka ırkları dışlamıyoruz da kürtleri dışlıyoruz, çünkü adam değilller. tabi iyi kürt kardeşlerimiz de var, onları tenzih ediyoruz.
kim görmüş ama kim diye devam eden bir orhan veli şiiri vardı. gerçi bunu dedikodu şiirinin dizelerinde söylemişti. ama konuyada ışık tutmuyor değil hani.
kürtlerin anasını öpeyim yeter ki türk ırkına birşey olmasın.
Olctunuz mu yan yana getirip!!!! Tassaklarda Kim onde?
Kürtlerin içimizdeki zenciler olduğu sonucuna götürür ki pek de yanlış sayılmaz.
büyük ise çevirip madabına soksunlar dediğim başlık onlar insan değil hayvan bile olamazlar onlar bir mahlukat tabi iyileride var.
hurafedir.
o penisler ensest ilişkide kullanıldığı için hiç kimse kıskanmaz ama dışlanabilirler.
nereden ayırım yapacağını şaşan yazar beyanı. Bunuda kullanmışsınız bakalım daha neler görücez.
Yakında afedersiniz Türklerin/Kürtlerin bokları daha büyük diye başlık görebiliriz.
--spoiler--
kızacak, belki de sktr git sözlükten o.ç. filan diyecekler
--spoiler--

başlık trolüm diyor ama aklı yerinde olduğu belli.
Yiyen bilir.
El sikini görmeyen kendininkini anakonda sanırmış.

Atasözü.
adiliktir.

ben bunu kabul ettim. adamlar da en az 22 cm. ben bir türk kızıyım ve kürt erkekleriyle çıkmaktan çok '' mutluyum ''. keşke her kız ben gibi açık olabilip kabul etse.
hepsini gören kişi beyanı. Nasıl bir göt varsa artık arkadaşta.
yıllardır yanlış anlaşılmıştır. yaşanan duruma biz dışlamak değil de, penisleri büyük olduğu için kendileri sığamiyor diyelim...
yanlış önermedir. o mantıkla hayvanları dışlasak, atları da dışlardık.

edit: hayvan kelimesi hakaret değil, biyolojik bir genellemedir.
Dışlamak değildir o, önündekilere takılmasın diye dış kulvara çıkartmaktır.

(bkz: yok at)
kürt denmez kert denir. analarınızı arap'lar grup yaptığı için 30 cm siki bünyenizde taşıyorsunuz, öyle bir penisin tamımını içine alacak kadında çok yok evrende en fazla çevirir yine kendi amcanızın kızına sokarsınız , git havanı amcanın karısına yap vatan haini orospu evladı.
Mal beyanı, mesele Penis olsa ilk sırada siyahiler olmuş olurdu. Penis dediğin bir et parçası yat bıçak altına çekip büyütsünler. biz Kürtleri penisleri yüzünden değil, Kürt oldukları için, önderleri olan itin yolundan gittikleri için dışlıyoruz.
(bkz: açıkınca kafayı yiyorsun al bi eşek sik)

bunu en iyi öşekler bilir onlara sormak lazımdır.
Birileri açıp Kürt siki ölçmüş demek dedirten tespit. Ölçmekle kalmayıp yemiş doyamamış gelmiş buraya başlık sıçmış. (bkz: ha siktir)
Saçma bir başlık.
Oysaki kıvırıp götlerine sokuyorlar kıskanmaya gerek yok.
Eşeklerin yapmadığıdır.