bugün

üçüncü nesil yazar.**
Penguen in minik haLidir.. kendiside minik oLup temiz kaLbi o minik vucuduna buyuk geLmektedir..
Kendisi abLam oLmaktadir..
hakkinda yazilanlarin onu anlatmaya hicbir zaman ve hicbir sekilde yetmeyecegi yazar.
yine de eksik kalacagini bile bile hakkinda bi kac soz edilmesi gerekiyor sanirim...

tanistiginizda onda bi' seylerin herkeste oldugundan farkli durdugunu anlarsiniz, sizi ikna etmek icin en ufak bi surat asışında elma sekerine parasi yetmeyen cocugun masum uzgun ifadesi vardir, onun o halini gormektense onu o hale getirenleri uzmek istersiniz, bazen anne olur bazen kucuk kiz kardes, oyle bi yerde durursunuz ki haylaz erkek cocogu rolu bile yakisir kendisine, yaptiginiz muzurluklari bi baskasinin anlamasi zaman alir, onlar anlayana kadar siz coktan sefasini surmus yeni bi harekat baslatmis olursunuz, memleket meselesinden onemli konulariniz her daim vardir ve ayrintilarda gizlidir, bunu baskalarinin ozellikle de anlamasini istediklerinizin anlamasi elbette ki imkansizdir, bunu bilir ama yine de anlamamalarina bozulabilirsiniz, kirk yilda bir bulustugunuzda daha dun berabermis gibi araya mesafeler girmemis gibi samimisinizdir, soylediginiz sacma bile olsa her seyi anlayabilir hatta sizi gormedigi halde monitorun karsisindaki surat ifadenizi siz tek kelime etmeden anlayabilir, hayallerinizin en duygusal kismina usengeclikten buzdolabinin kenarina yataklari koymayi ekleyerek sizi kahkahalara bogabilir, tunalidan kizilay'a kadar elinizde iskenderle halay cekerek gitmeyi sizinle beraber düsleyebilir, anlasilmak lukstur lafinin en luks cevabi olabilir, sabaha karsi uzun hava esliginde mezdekecilik oynayabilir, moraliniz bozukken binlerce kilometre uzaktan size mikrofon acip hopurdete hopurdete corba icebilir birisidir o.

ve tabi yazar gururla belirtmek ister ki burada surekli sozu edilen 2. cogul sahis dmjoes'un ta kendisidir. * * *
hain planlarin sahibi, ancak ustun zekam sayesinde yine yeni yeniden hevesi kursaginda kalmis, elin gavurlarinin okulunda kacak msn kullanan yazar. * *

silah zoruyla, namlunun ucundan edit: penguu bir melektir, ona yapilan kelektir.
kim olduğunu bilmiyorum ama yararlı * olmasını temenni ettiğim kişdir. *
esprimakinasi ben biliyorum, bu insanin yarari olmaz zarari olur, sozlukte caylak olmasini temenni ediyorum, gizli bakinizlarla bi yere varamayacagini anlatmaya calisiyorum, ben hayatimda boyle kotu niyetli, boyle ispiyoncu, boyle nanemolla, efendime soyleyim boyle pabucumun kankesi birini daha tanimadim diye anlatabilecegim, yazar olduguna pisman oldugum yazar*. *

pesin pesin edit: beni daha fazlasini soylemeye zorlama penguen insani! bak, semsiyemi actim bekliyorum, msn'in elimde, aksam 5'e kadar isteklerimi yerine getirmezsen, kendi msn'inden dokerim kirli kokusmus camasirlarini ona gore! * * * * *
yer yuzunde annemden bile daha cok sevdigim, icimden gecen her seyi oldugu gibi anlatabildigim, derdini dinlerken agladigim, uzuldugunde uzenlerin kiyametini gozu donmus bir sekilde kopardigim, gelecekte ayni evde yasamaya soz verdigim ve ne olur artik ankara'ya donsun diye istisnasiz her gece dua ettigim olaganustu yegane insan.
(bkz: kanke)
geldigi zaman msnini acmasi icin suan yalvarabilecegim ve bi an once gelmesi icin dua ettigim yazar. * * *
iyi bir yazara benziyo du bakalım...*
yanimda oldugundan hayatim boyunca tek bir an bile suphe etmedigim olaganustu insan. insan degil adeta melek. * * *
çok iyi gözlemlemelerimin olduğunu söyleyen yazardır.**
kankesi * * ne yaparsa yapsin yaranamaz bu kus cinsine. sabah gune guzel baslasin diye turlu maskaraligi hic cekinmeden yaptigi halde utanmaz insan gider baslik alti entrysine eski cag dinazoru * anlamina gelen bir yazi yazar. boyle nankor bir kisiliktir ama iste gonul bu, cok seviyorum ya isterse sabahin korunde mikrofonumu acar sarki bile soylerim, sirf ayilsin diye. bu arada kendisi hakkinda yazdigim bi sonraki entryi malesef bu hafta okuyamayacak cunku alaskada akrabalarindan biri evleniyor, ilk once orkinos avlamaya cikacak * * ordan da dugundu dernekti derken 7 gun gorusemeyecegiz. yav oyle boyle sevmiyorum bu insan gorunumlu kusu ben.. *
benim kankem guzel kankem bana corba icc mikrofondaaaa, gafami sev op de aman, cilekler yedireeeerek diye sahsina beste yaptirabilen olaganustu dost. * * * *
(#913582) gel pc pc'nin bu yazdigini okuyunca, benim icin ne ifade ettigini daha iyi anladigim, dunyanin hangi ucunda olursa olsun asla benden uzakta olmayan, hayatimin onsuz gecen bolumunu dusundukce sahi nasil yasamisim onsuz dedirten, kelimelerimin onu ve ona olan sevgimi anlatmaya hicbir zaman yetmedigi insan. belki de ailem olan insan.

yazmamaya, baskalariyla paylasmayip sadece ikimizin kalmasina soz vermistik ama, baskasi soylese bile yine bizim kalacak bu da, tipki kanke gibi. *

dost, tanri'nin vermeyi unuttugu kardestir.
uzun zamandır ortalarda görünmeyen yazar.**
gozyaslarimi gulumseyisiyle temizleyen yazar. oyle ki onun yanindayken hicbir derdimi icime atmiyorum, baskalari gibi bosverdirmiyor bana, bilincaltima atmami, psikolojimi bozmami engelliyor. her oguduyle yasama sevincimin kaybolmasini engelliyor, derdini anlatip kendimi onun ablasi gibi hissetmemi sagliyor, abla dedigim kisiye ablalik yapma gururunu tattiriyor bana. hic kimse sen olamaz, gibi bile olamaz. hayatimdaki en buyuk lutuf olan yazar.
kendi ustune bu kadar gitmesin diledigim yazar. * * *
hele o mezdeke yok muydu, gülmekten gözlerimden yaş geldi bayılıyordum valla diyen ablasi.

edit : o vili vili vili vili ler yokmu....
finallerin bittigi hafta, tatil yapmak yerine ikinci donemdeki akibetini onceden tahmin etmis biri olarak oturup uslu uslu calisan bendenizi yoldan cikarmis, dahasi kotu emellerine alet etmis yazar.
telefonum veradaydi derim lafiyla karnima koca bir tutam agri hediye etmistir. *
geyigimin, huznumun, gulusumun, gozyasimin bi de en onemlisi canimin dibi yazar.
sen derslerine güzel güzel çalış...sana söz eti puflar ve ziller benden.
hesabima girip giden mesajlarima baktigim zaman hafizami kaybettim sanip irkilmeme, sonra da ust duzey bir kahkaha krizine sebep olan yazar. soyle ki, benim hesabimdan kendi hesabina benim agzimdan bir mesaj dosemis, sonra da suzme zeytinyagi tenekesi gibi davranmistir.

kendine gonderdigi mesaj aynen soyle:

--spoiler--
kankecim seni cok seviom :D
istersen x'i arayabilirsin... hemen simdi :D
mucak
--spoiler-- * * * ben daha ne soyleyim bunun hakkinda, su katilmamis deli. *
ekürisi sydera ile birlikte gecenin bi yarısı radyo uludağdaki yayınımı sabote etmeye kalkan yazar. üstelik istediği her şarkıyı anında çalmama rağmen. *
sanirim yavas yavas kesfediyorum..
hastayim ben, ya da biz hastayim..
sizofrenik oteki benligim gibi birisi bu penguu..
nasil anlatsam,, daha bunlari yazarken pisman oldum,
"yine cok yavan oldu, anlatamadim derdimi"..
cok seviyorum seni be, oyle boyle degil..