bugün

2021-2022 sezonu itibariyle tff ikinci lig beyaz grupda ​mücadele eden takım.
seneye tff 1.ligde mücadele edecek istanbul'un köklü semt takımlarından birisi. lige renk katacaklarını düşünüyorum bu sene çok rahat bir sezon geçirdiler. iyi yatırım yapıp güzel kadro kurup karşılığını aldılar.
fenerbahçe'nin korkulu rüyasıdır.

(bkz: kartal pendik gittik geldik)
bu grafiğini sürdürürse 2023-2024 sezonunda fenerbahçe'nin en az 4 puan kaybetmesini garantileyecek olan sempatik kulüp.
TFF 2. Lig Beyaz Grup da şampiyonluk yaşayan semt takımı. Yeni sezonda 1. Lig de mücadele edecekler, evet.
fenerbahçe'yi yenmiştir.
fenerbahçe ile tarihinde 2 kez oynayıp iki maçı da kazanmış sempatik kulüp. bu maçlardan biri türkiye kupası, diğeri hazırlık maçıdır.
Eski galatasaray stoperi murat akça’ nın forma giydiği 1. lig ekibi.
son maçında deplasmanda gençlerbirliği' ni yenmiş kulüp.
o da gelsin, kimler gelmedi ki.
Fener’ e yenilgisi olmayan dev kulüp. Tebrik ediyorum.
2022-2023 sezonu itibariyle spor toto birinci ligde mücadele eden takım.
son maçında manisa futbol kulübü ile 0-0 berabere kalmış sempatik kulüp.
Oğulcan çağlayan’ ın ligin ikinci yarısında formasını kiralık olarak giyeceği kulüp.
(bkz: pandikspor)
görsel
görsel
Bu gece itibariyle süper lige yükselen takım.
(bkz: 14 aralık 1999 pendikspor fenerbahçe maçı)
Adamın iki istanbul takımı var. ikisinden biri süper Lig'e çıktı.

Yuhhh mk.

Bu lig midemi bulandırıyor...
geçmişte fenerbahçe'yi yenmiş olan takım.

(bkz: kartal pendik gittik geldik)
tarihinde ilk kez süper lige yükselmiştir.
üç büzükler kurban istiyor, doldur biraz daha istanbul takımını yetmez bu. ligi istanbul bölge ligi yapın da 10 haftada bir de olsa deplasmana gitmekten kurtulun bari, biz de anadolu takımları olarak kendi aramızda eğleşelim.
lanetli lan bunlar resmen. adamların büyük takımlara karşı bir garezi var.

fenerbahçe yi 2 kez madara ettiler, dün bjk den puan kopardılar, yarın bir gün galatasaray dan da puan alırlar utanmadan hiç çaplarına bakmadan...resmen en büyük ve diğer iki büyüğe isyan diye kurulmuşlar...

ama kör kötürum trabzon dan iki maçta da fark yerler bak görürsünüz.
ZAMBiYA 5. liginden yaptıkları transfer 90+13. dakikada fenerbahçe ağlarını sarsarak şansız fenerbahçeyi şampiyonluktan edecektir.

edit: hayır tek s'yi unutmadım, şansız fenerbahçe.
Fenerbahçe maçlarına bambaşka bir motivasyonla çıkan kulüp.