bugün

tamam güzel kadın güzel de o öyle "ben güzelim artı kariyerim de var aq" dercesine ağzını yüzünü büze büze pozlara girmesi çok itici be matmazel dediğim kadındır.
Aslında itici olabilecekken çekici olan kadındır.
Çekiciliği enetellektüel bilgisindedir.
şaka lan şaka sarışın olmasındandır.
güzelliğine laf demiyorum ancak seksi değil. sadece güzel.
fazlasiyla cekici ve guzel.
kendini dünya güzeli sanan, rusyada yasaya 1 milyon içinde 900.000'e giremeyecek türk kızı.
su gibi hatun. maşallah daha ne demeli.
bu gece sunduğu programda " işinize gelen yorumu okuyup işinize gelmeyeni okumuyorsunuz. patronunuz size neyi savunmanizi emrediyorsa koru korune onu savunuyorsunuz. " tarzindaki bir yoruma "e ne yapmami bekliy.. " diyerek ağır sıçan kadın. studyodakiler de bi gulustuler zaten bu sıçışın ardından. sonra durumu toparlamaya çalıştı ama nafile..

sistemin, gücün, paranın kadını..
kim ne derse desin konulara hakim, çalışmış geliyor. ayrıca evet çok güzel. gerçi son dönemde biraz dini konulara fazla mı ağırlık verdiler ne
bakışlarını iyi kullanan spikerdir.
güzel ve akıllı kadın. akıllı olması, itiraz etmesi falan adamı çıldırtıyor. kışkırtıyor.
başarıyla hazırlayıp sunduğu öteki gündem programı , gündem ötesi adıyla trt1 e transfer olmuş ; 4 şubat itibariyle her çarşamba saat 23.00 da yeniden ekranlarda olacaktır .
su an trt1 de "pelin cift ile gundem otesi" programi canli olarak devam etmektedir. az once "ondan sonracigima" diye baslayan bir cumle kurmustur.
samimi insan, gündem harici konularda yaptığı programlar ile habertürk sayesinde tanınmıştır. hanımefendidir. izlenilesidir..
Tüm kötü sifatlari hakeden ama sonuçta güzel bi kadin olmasi dolayisiyla kötü sifatlarin hicbir önemi kalmayan kadin.
hava durumu ile başlayıp, haber sunuculuğuna geçiş yapan güzel sunucu.
kendisi defne samyeli ve pınar erbaştan sonra bu ülkede doğan en güzel üçüncü spiker. başarılarının devamını diliyoruz.
Nereye gittiğini merak ettiğim kadın. Ne oldu istifa mı etti, grip mi oldu?
Ekranlarda görmek istediğimiz görüntülerden.
öteki gündem'inin bağımlısıydım bir ara.

sarışın ama zeki *
çakma sarışın mı yoksa *
Alanında uzman olan, gelen konuklarına yazdıkları kitaplardan da soru sorabilen birisidir. Tarihin arka odası programına geçmesini isterdim.

programin birinde konunun uzmani bir evliya türbesinin bulunmasından bahsederken pelin çift birden kahkaha atmıştı. Konuşan adam şaşırıp ne oldu der gibisinden baktı. Pelin :" Kulakligimdan rejideki x 'gider caput bağlarsınız' dedi" açıklamasını yapmıştı.

Yakismamisti pelin çift.
trt de nihat hoca ile gündem ötesinde şu an.
Seni özledim. Haber türk e geri döön...
t(ayyip)rt'ye geçtiği için artık programlarını izlemediğimiz sunucu.
yaptığı işi abartan biri. çok zormuş çok yoruluyormuş

duyanda salı pazarında hambal zannedecek. senin yaptığın işin aldığın kaçta birini kazanabilmek için bu ülkede insanların hayatlarını sınavlarda harcıyorlar. allah' a şükredeceğine yok şöyle zor, yok böyle zor.

işin zorluğu nerede konu bulmada mı ? konuk bulmada mı ? çok konu var üniversiteden davet edilecek çok konuk var masada oturmak mı zor ? 2 saat sohbet etmek mi zor ? ne zor allah aşkına. dünyanın en kolay işlerinden birini yapıyorsun.