bugün

bu aralar yine ucuz tarife reklamları yapan kurum.
eski kırmızı bisikletimin markası.. o zamanlar amortisörlü bisiklet yoktu.. paleler dönüp dönüp bakarlardı..
tam olarak 39 gün sonrasına yaptığım bir rezervasyonun opsiyon saatini 19 dakika sonrası olarak belirlemiş havayolu.
alın sizin olsun 19 dakikanız, ben kendim iptal ettim zaten.
vakti zamanında yapılmış rezervasyon değişikliği için bile ilave ücret alan havayolu şirketi .
1987 de Burak Özcü ve savaş demirkaya tarafından kurulmuş thrash metal grubu.

PEGASUS
Gitar : Kaan PERiDAR
Gitar : Burak ÖZCÜ
Vokal : Savaş DEMiRKAYA
Davul : Hakan GÜVEN
Bas : Hakan SAVAŞER
yakında çişimizide parayla yapmak zorunda bırakacak firma.
battlestar galactica adlı dizide cylonlar tarafından gerçekleştirilen büyük saldırıda yokedilememiş iki battlestar'dan biridir.diğeri diziye de adını veren gemidir (bkz: galactica). sonradan pegasus da yokediliyor.
"Lanet olası" dedirten firma.
önümüzdeki cumartesi zürih-istanbul seferiyle ilk kez tanisacagim havayolu. sürekli thy ile uctugumdan dolayi hakkinda pek bilgim yok ama cok iyi oldugu söyleniyor.
benim için efsanevi değeri vardır, her zaman sevmişimdir ben bu atı.
Takımyıldız.Diğer adıyla Kanatlı At.Alferatz,Scheat,Matar,Sadalbari,Algenib,Markab,Homam,Biham ve Enif yıldızlarından oluşur. Bu yıldızlar içinde en parlakları Enif,Scheat,Markab ve Algenib'tir. Diğer yıldızlar sönük olmalarından dolayı çok iyi gözlemlenme olanağı yoktur. Buna rağmen en net görülebileceği zamanlar Nisan - Şubat Ayları arasıdır.
Ankagücü taraftarlarının kurduğu en güzel derneklerden biridir. Ankara ile hiç bir ilgisi olmayan pegasus'un niye bir ankaragücü taraftar derneğine isim olduğunun ilginç hikayesi mutlaka dernekten birilerine anlattırılmalıdır.
ankaragücü tribünlerinin emektarlarının kurduğu.zamanla gençleride bünyesine dahil eden efsane sol kapalı olarak adlandırılan tribünde bulunan,beklenmedik bir şekilde bir hafta evvel derneğin pasifize edileceğini artık tribünlerde yer almayacaklarını ve web sitelerininde yakında kapanacığını duyurmuş taraftar derneği.
tulpar'in yan sanayisidir.

(bkz: tulpar)
roma-istanbul arasını en ucuza uçabilmenizi sağlayan firmadır.
+abi romaya bir öğrenci bileti verir misin?
havada milli piyango bileti satan şirket.
üc gün önce istanbul-zürih seferiyle ikinci kez tanistigim havayolu. sadece ucaktaki servis konusunda daha iyi olmasi gerekiyor. gerek bagaj fazlaligi, gerekse güleryüzlülük konusunda türkiyenin bir numarasi thy den geri kalmiyorlar.
uygun fiyatlarla seyahat edilebilen havayolu şirketi.
sabancı holding'ten ayrılan ali sabancı ve ailesinin kurduğu esas holding iştiraklerinden birisidir. yönetim kurulu başkanı ali sabancı, iş başvurusu için gelenlerden, 10 ytl başvuru ücreti almaktadır. uçakta hemen herşeyin ekstra paraya tabi olması çok normaldir bunu düşününce.
ahanda şimdi farkettim modemimin markası.
yurtiçi uçuşlarından tanıdığımız , servisi ve çalışanları ile thy'ye rakip olacak esas holding bünyesindeki uçuş firması. (bkz: ailecek beğeniyoruz)
(bkz: pegasus un is basvurularindan para almasi)
havada susayıpta cebinizde 100 ytl varsa yere inene kadar susuz kalacağınız havayolu sitesi. bakkalda 25 kuruş olan su orda 2 ytl ama hostesler 100 ytl yi 2 ytl için bozamayacağı için şansınıza küsün.
halı saha maçlarındaki her topa uçan kalecimiz, auta giden toplara bile uçan pegasus ahmet.
bır yayın evi.