bugün

yiyicek içecek servisine ücrelendirerek hem bilet ücretini hafifleten hem de uçakta daha az yiyecek içecek depolayarak uçağı hafifleten dolayısıyla tasarruf yapan, yaptıran hava yolu şirketi.
7 haziran gidis, 14 haziran gidis-donus bilet baktim simdi.(ingiltere- turkiye).torkish havayollari, emmeli gommeli, yemeli icmeli 218 paund. pegasus abiler yeme icme olmadan extraya mextraya gitmeden 252 paund. keriz bol demekki hala abiler bu fiyata bilet satabiliyor.

1 dakika 32 saniye sonra gelen edit. ipne turk havayollari entrymi okuyup fiyati 232 paunda cikarmis. ikinizden de bilet almiyorum. araba ile gidip sizden tasarruf ettigim para ile yunanistanda sicincaya dek ouzo icecegim.
hostesleri anadolu ya da türk hava yollarına oranla daha vasata yakın bir skalada kendilerine yer bulabilmektedir. bakınız farklı kriter.
bir zamanlar pegasusa binip sallana sallana yolculuk yapmak vardı hala var mı la o?
çok güzel hostesleri olan yada şansıma bana öyle gelen havacılık şirketidir.

indikten sonra ne hikmetse uçakta 15 dakikaya yakın bir süre beklerken gayet güzel muhabbet ediyorlar orası ayrı.

ayrıca şise suyun fiyatı 3 liradır kampanyalarına denk gelirseniz çok acayip kar edebilirsiniz.
katar'ın başkenti doha'ya uçuş başlatan havayolu şirketi.

http://ulasimturk.com/D/H...-ucacak-170620130456.html
an itibariyle sitesinden rezervasyon ve ucus sorgulama (fiyata bakmak icin) yapamadigim havayolu sirketidir.

koltuklari benim gibi 1.55 boylu biri icin bile dardir, cok daral gelir insana. yurtici ucuslari genelde gercekten de uygun fiyatlidir ama yurtdisi ucuslari uygun kampanyalar yakalamazsaniz ya da cok onceden rezervasyon yapmazsaniz thyden pahali bile olur.

su ana kadar 20den fazla ucus yapmisimdir kendileriyle ve hep zamanlama ve yer hizmetleri acisindan memnun kaldim. yemek konusuna gelince.. evde sandvic yapiyorum, yetiyor yani.max 2bucuk saat ucuyorum nasil olsa.

edit: koltuklari dar demisim, koltuk aralari, ondeki koltukla olan mesafe burada kastedilmeye calisilan.
işin garip yani bu parabaz şirket benim tecrübe ettiğim kadarıyla en düşük rötar oranına sahip. Gerçi sky airlines türkiye pazarından çıkmasaydı pegasus'u batırdı da neysse. güzel hizmetleri var. bir de ikramları ücretsiz olsa tadından yenmez.
ucuz derler bodruma gidiş dönüş 450 tl isterler...
kilo konusunda adamı ayar eden şirket. öğrenciye kiloda hiçbir sorun çıkartmayan atlas jet'in yanında hiçtir. bu adamlar 1 gramdan bir para isterler. o derece manyak bir politikaları var. kilo hakkı geçince düşen uçak para verince düşmüyor nedense. en uyuz olunan hava yolu şirketi öğrenci düşmanıdır. atlas jet candır. evet.
eğer erken rezervasyon yaparsanız tüm havayolları gibi ucuz olan firma.
en lanet hava yolu şirketi. yemin ediyorum öğrenciyim, o yüzden mecbur uçuyorum, elimden geldiğince THY ile uçuyorum. bir kere thy de kalite var, 3 kg 5 kg hesabı yapmiyor, sen mutlu ol yeter diyor. Prgasus elinden gelse iç camasirin bile kaç kg geliyor diye soracak.
içimizde pegasus ajani var, nabzimizi tutuyor, hemen çakmiş eksiyi. yalan mi sözlük!!
türk hava yolları varken esamesi okunmayacak olan hava yolu şirketidir.
yeni uçakları çok konforlu olan şirket. atraksiyonu seven pilotlara da sahipler. adamlar kısa kısa mesafeleri kalk in kalk in yapa yapa sıkıntıdan gebercekler. uçağı taksici gibi kullanan vardı bitane. havada makas atıyo sandım.
8 ekim 2013 tarihi itibariyle sabiha gökçen-moskova parkurunu hayata geçirecek olan havayolu şirketi.
61 tl tutarında bir bileti iptal değil sadece açığa almak için üstüne 124 tl daha talep eden şirket.
iptal etmek istendiğinde ise sadece vergileri iade etmekte, bilet bedeli ve işlem ücreti direk cukka.
o bileti de gidip başkasına satıp kazancı katlamanın peşinde anlaşılan.
lakin vergim devlete helal hoş olsun, o bileti de size bir daha sattırmamak adına iptal de etmiyorum, açığa da almıyorum üşenmezsem gidip bir çay içip geleceğim ta 600 km ötede, şayet üşenir isem ona da gitmem.

elini verip kolunu kaptırmak deyiminden yola çıkmışlar lakin peşinde oldukları şey sadece kolu kapmak değil.
firmanın önünden geçerken teneke bağlamak* faydalı olabilir.
uçaktaki ikramlarını ücretli yaptığı sürece, bir kezban havayolu olarak kalacaktır. yanlış anlaşılmasın; binenler değil, havayolu kezban.

bu yaşıma kadar çok itici görüntüye tanık oldum ama para üstü verirken elindeki bozuk paraları sayan hostes kadar itici bir görüntüye tanık olmadım sözlük. hostes o kadar güzel, bakımlı, alımlı, seksi, aklına ne gelirse... hiç yakışıyor mu o kıza bu çileyi çektirmek?

vereceğin 1 sandviç, 1 içecek. yazıklar olsun lan size.
61 tl ye bilet almış, hala bık bık bık. adam sana 61 TL'ye 40 dk yolculukla rahatça istediğin yere ulaşmanı sağlamış, hala bık bık bık. ulan bu ülkede hiç mi kimseye yaranılmaz ya. pegasusu savunduğumdan değil, ama o kadar da değil yani, 61 tl ye yapsın bi de üstüne her bilet alana iade imkanı versin, sonra? sonra zarar edip kapatsın. sen de thy ile 200 tl ye uç, olacağı bu... begenmiyosan git otogardan 80 TL'ye dandik otobüs biletini al da saatlerce yollarda sürün ozaman.
şırnak, erzurum, mardin ve en önemlisi edremit'e de uçuşlarını başlatmışlardır. çok çok sonra...
uçakları küçüktür ama severim kendilerini, atatürk rozeti takan hostesleri ayrıca bir hoştur.
hostlarının ve hosteslerinin 20lira bozuğunuz var mı abi diye ortalıkta gezdiği havayolu şirketi. dedim noluyo lan, dolmuşta mıyız?
Aq bi tarafindan uydurma ucakta ayakta yolcumu tasinir lan...dunyanin en kotu ve guvensiz hava yolu olan afgan kamairʹda bile olamaz boyle bir sey...begenmiyosaniz binmeyin aq...otobuse devam...
Sezonun ortasında,temmuz ayında 85 tl'ye Atina'ya gitmemi sağlamış havayolu firmasıdır.Daha ne olsun.1-2 saatlik uçuş içinde birşey yenmese de olur.Adamlar zaten uçağa sokulan abur cubura bile karışmıyor.
rötarlarından dolayı tercih etmeyeceğim havayolu şirketi. anadolujet iyidir iyi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar