bugün

ilaç kullanmak hiçbir psikolojik rahatsızlık için kalıcı tedavi olmuyor.
Ben bi sure kullandim hic faydasida olmadi acikcasi.ama bende alerjik reaksiyon yapmisti.bu ilaclar birazda inanca bagli.ama bu demek degilki senin bi hastaligin yok.az önce bu hafta yine acillik oldum.ve az önce öfkeden kendimi dograyana kadar iyi degildim kesince kasilmalarim gecti.allah yardimcimiz olsun.
Bu ilacı üretenlere ne desem bilemedim, çözülmek istenen sorunu çok iyi hallediyor ve görevini yerine getiriyor o konuda bir şey diyemem ama bunu yapmaya çalışırken de bir evin içindeki tabloyu almak için dozerle eve dalıp tabloyu alıp sapasağlam teslim eden ama evi harabeden beter hale çeviren operatör gibi kalan ne varsa alt üst ediyor.
Bu ilacı 3 aydır kullanıyorum ve yeni bıraktım, psikolojik sorunlarım konusunda çok yardımcı oldu ama 3 aydır her adet döneminde menepoz belirtileri gösteriyorum, akşam ateşim çıkıp ağrılar içinde üşüyerek yorgan altına giriyorum gece saat 12yi geçtikten sonra farklı bir ateş basıyor ağrı gidiyor ve deli gibi terlemeye başlıyorum, gün içinde tansiyonum hep düşük ayağa kalktığım anda 30 saniyede bir başım dönüyor, ilk kullandığım ay bunlara nefes darlığı da eşlik etti, bunlar bir yana ilaca başlarken gördürdüğü halisünasyonlar yüzünden gerçekle hayali ayırt edemez hale geldiğim oldu, bu etki ilaca ilk başladığınız 1-2 hafta sürüyor, adet dönemi yaşattıkları tamamen cabası ve adet bittiği halde etkisi devam ediyor 3 tane doktor gezdim ve bir sürü test yapıldı hiçbir şey çıkmadı tamamen hormonel ve bu ilacın yarattığı şayesel.
Bu ilaç sayesinde 24 yaşında menepoz belirtilerini deneyimliyorum. Bu ilacı yazacak doktorlara tavsiyem; bir kere daha düşünsünler, belki kullanacak hasta benim gibi tansiyonu düşüp aniden aynada kendini kanı çekilmiş, sapsarı bir ölü gibi görmek istemeyebilir.
Hani belki hiç düşünmeden ilaç yazıp göndermek yerine hastanın sorununu belki daha zor ve uzun ama daha az zarar verecek şekilde çözmeyi deneyebilirsiniz.
Size sinekleri sevdirecek kadar sevgi pıtırcığına dönüştürebilecek güçte bir ilaç.
Öyle manevi anlamda sevgiden de söz etmiyorum, bildiğiniz az önce uçmayıp yere düşmüş sineği gördüm ve elime alıp iyice yaklaştım ve ayaklarını sevdim.
ilaçtan önce farenin varlığı söz konusu olunca bulunduğu ortamı terk eden ben, bugün sokakta fare görsem yakalamaya çalışırım eğer yakaladıysam da elime alıp sevmeye başlarım yanaklarını öperim, biraz daha alışırsam eve bile alabilirim.
Evde şuan iki tane kuş, apartmana aldığım iki tanede kedi var.
Korku gibi duygular sonradan öğrenilir derler doğru, bu ilaç sizin duygu durumunuza bir reset atıyor çocuk gibi yalın ve saf, bambaşka birine dönüşüyorsunuz.
Yakın zamanda yeniden başlayacak olduğum ilaç. 2 seneyi geçti kullanmayalı. Yine aynı yere geldim, muhtemelen daha geriye. Bakalım, belki daha farklı bir ilaç deneriz

T. Bir tür antidepresan. Kaygı bozukluğu ve overthinking muhabbetine iyi geliyor. En azından belli bir süre.
Bir tür antidepresan.

Doktorumun tavsiyesiyle yeniden başladığım ilaç. Doktorum bıraktığımdan beri durumun daha kötüye gittiğini ve uzun süreli bir kullanım gerekeceğini söyledi. Bırakalı işte nereden baksak 1.5 sene oluyor. Bu süreçte bir sürü şey geçti tabi başımdan vs neyse. iste hocam böyle hocam şöyle anlattım, 1 yıl süreyle kullanmama karar verdi.
20 mg ile başladık işte.
Klasik uyku durumu hali vs var. Sigaraya başlama isteği de oluşturdu bi alakası var mı bilmiyorum. iste biraz daha sakinim, durgunum diyelim. Ne iyi ne kötü hissediyorum. Kötü hissetmeyince iyi hissetmiş gibi düşünüyorum sanırım. Öyle işte. Ileri ki zamanlarda yine yazarım.
bu sene başında doktor 20 mg ile başlayınca vücudumun bune lan ben bununla iflah olurmuyum lan diye gülmesine vesile olan antidepresan. aslında güzel ilaç ama tamamen düzeltmesi en az 1 ayı buluyor. 1 ay doluncada randevu alamadığım için öyle kalmıştı bıraktıydım.
zamanla etkisini yitirdiğine inandığım antidepresan türü ilaç.
Seçici serotonin geri alım inhibitörü olup dopamin ve noradrenalin üzerine etkisi yok denecek kadar azdır. Anksiyeteyi sıfırlayıp kafayı hiçbir şeye takmaz olursunuz.
Ağustos böceğinden hallice günler geçirmeme sebep olan ilaç.
Uykusuzluk yapıyor mu bilgi almak isterim.