bugün

Foşik türkler, kafkas barbarları, orta asya köpekleri vs. Gibi sıçmıkları söyleyip hümanist olacak yazarımsı.
her başlıkta karşıma cikiyor bide kızlı nick almış hasbam vay , yeterince ilgi cekiyon ablam Sozlukte herkes taniyacak seni yakında.

edit: immm sey ya noktalama hatasi yapmisim başka bişey değil. yoksa ne alakasi var yazıyı tekrar düzeltmekle.
ırkcıları boşver dediğim yazar, daha sonra kendisinin kendisinin ırkcılık yaptığını görünce çöp saydığım yazar.
Gereksiz boy sendromuna kapılmış yazar. Bilgi, kültür düzeyini artır gerisi fasa fiso demek istediğimdir.
Olduğu gibi yazar.
insanları köylü diye adlandırıp aşağılayacak zihniyetlere karşı hep böyle dursun.
Noluyo beyler olay ne. Kız pkkyı savunmuyor daha napsın.

Bir yazar.
türk ya da başka bir insan olması önemli değildir, asıl önemli olan insan olabilmektir, evet bende köylüyüm, köylü olmayan insanlar anlamaz bu duygulardan, paylaşmayı ve yardımlaşmanın ne denli önemli olduğunun farkına varamazlar. görsel
Öğretilmiş magduriyet edebiyatini diğerleri gibi yazıp çizecek k*rt .
iyi kalpli ,sevecen, yardımsever... Sevebildik.

Bir yazar.
Ooo kız üstüne gidelim yazarıdır. Doğru bildiğini yazan yazardır. Ne yazarsa yazar kime ne!
Ayrıca (#24825759) bunu veren kardeş teknoloji sandığından da ilerde senin ip den entryler girerim hatta seni dansöz yapar buraya koyarım apışıp kalırsın, gösterdiğin kaynak tatavadır.

Arkadaşlar madem çok biliyorsunuz bilgilerinizle aydinlatin o bunu dedi şu şunu yazdılarla tatava yapmayın. Uff konusturmayin beni.
foşik foşik diye nara atan 11. nesil keko user.
parmak boyutunda olan kiza verilen isim.
Yüzükleri aldım. Yarın evlenme teklifi edeceğim bu kıza.
Keşke sözlüğü terk etse yazarı.
kaşlarimi almiyorum dedigine inanmayin kizi. duzeltiyodur sagdan soldan en azından ortadan.