bugün

Dobradir disiplinlidir caliskandir. Diğer burclardan daha farklıyız bence. Sinsiligimiz yoktur. Zor guveniriz . Anlayışlı ve yenilikciyizdir..
Valla azizim o kadar kadınla çıktım (ki aralarında bir ikizler var ki beni mahveden)oğlak burcu kadını gibi dengesiz ama sadık tutkulu ama muhafazakar bilgili ama arada salağa yatan bakımlı ama manik depresif hallerinde tam bir paçoz olan bir kadın görmedim bu kadınlar şair ruhludur aşktan çok aşka aşık tiplerden kendilerine güvenirler ama özünde en ufak bir eleştiriye alınırlar hep ilgi beklerler ama mesafelidirler annem de oğlak kadını resmen evlenecek kadın güzel yemek yaparlar (mücver,cevizli pilavları favorim)başarılılardır ama çok çabuk demotive olabilirler hayatın amacını sorgulayan felsefik oğlaklar çapkın ama özünde sadık aslan erkeği yada tutkulu ama mesafeli akrep erkeği ideal eşi olacaktır
başta çok uyuz olunan , taş kalpli sanılan , doğal güzelliği olan , kimseye pas vermeyen, seçici olan (her konuda) , zeki ve en sadık kadındır.
Ben aslında pamuk gibi insanım izlenimi uyandırmak isteyen oğlakların yeşillendirdiği başlık. Keşke kimse kendi burcuna entry giremese de dışarıdan alsak haberi.
hayatımı karartan kadındır.
düzen delisi, sorumsuz birisi ve cahil birisi görünce yanında 1 saniye bile tutmayacak kadın tipidir. bir oğlak olarak kendimi böyle tanıyorum.
bir oğlak burcu erkeği olarak, varsa alırım 1 dal burcu kadınıdır.
hırslı, her daim gergin ve sinsi kadınlardır. bu üçü bir aradaysa bilin ki o bir oğlak burcu kadınıdır. bu üçü bir arada olmadığı halde yine oğlak burcu kadınıysa o aslında o kadar da oğlak burcu kadını değildir. (bkz: doğum haritası) yine de bu onların sinsi olduğu gerçeğini değiştirmez. olumsuz özellikleri ağır bastığından etrafında fazla seveni yoktur. çuvaldızı kendine batırmadığı için de bu durumdan yine diğer insanları sorumlu tutarak onların kuyusunu kazmaya bakar bir şekilde. zaten iş söz konusu olduğunda hiç düşünmeden satarlar adamı. yükselmek için her şeyi yapabilirler. berbat yöneticilerdir, pms sendromunu her zaman yaşıyormuş gibi davranırlar, sizi de o moda sokmak isterler. sinir katsayınızı zorlarlar durmadan.

kadın gibi kadın isteyen tam zıttındaki yengeç burcu kadınına başvurabilir. su grupları da iyidir genel olarak, ama haritasında akrep burcunu yoğun olarak taşıyan kadınlara dikkat etmekte fayda var...

alıntıdır.

tanım: çamur atılmaya devam edilen burç kadınıdır.
kaynak: ekşi sözlük.
mükemmel kadınlardır.

güvene çok önem verirler, onu güvenini sarsarak incittiyseniz kaçın çünkü intikamını alır. onun dışında etliye sütlüye pek karışmaz işine bakar.
içinde fırtınalar kopan kadındır. Bakmayın öyle sessiz sakin durduğuna. Bakmayın hazır cevap olmayışına.

Öncelikle elleri çirkin bir oğlak kadını göremezsiniz ama en etkileyici yerleri gözleridir. Mutlaka bir öykü vardır oğlak kadının bakışlarında.
Öte yandan saman alevi dedikleri cinsten birden sinirlenip çabuk pişman olur bu kadınlar. Çok vicdanlı ve merhametli olurlar. Kendilerinden daha çok başkalarını düşünürler.

Çok fedakardır oğlak kadını. Severse herkesi hatta tüm dünyayı karşısına alır. Onun sevdiği erkeğin mutsuz olma şansı yok . sadakat timsalidir oğlak kadinı.

En belirgin özelliklerinden biri utangaç ve mütevazi oluşudur. Hiç " ben çok güzelim , küçük dağlarım mimarı benim " nidasında bir oğlak göremezsiniz. Hatta ne kadar güzel olursa olsun beğenmez kendisini.
Mükemmelliyetçidir çünkü.

Bu arada hemcinslerini kıskanmaz oğlak kadıni, onlarla yarışmaz. Estetiğe karşı zaafı vardır. Güzel olanı hep takdir eder.

Şimdi en belirgin özelliklerinden biri olan " sabır " kısmına gelelim.
Hani bazı insanlar tırnağına çöp batsa ortalığı velveleye verir ya ?
işte oğlak kadınında bu asla olmaz.
En ağır hastalıklarda dahi çok sabırlıdır ve güçlü durmaya çalışır.
Öyle ağlayıp , zırlamaz kolay kolay. Başına bir şey gelse o sizi sakinleştirmeye çalışır yani.

Onda abartı , yapmacıklık yoktur.
Böyle insanlardan nefret eder hatta.
Yalana hiç tahammül edemez. Bir oğlak kadınına pembe yalan bile söylemeyin , bir sonraki konuşmalarınızı ciddiye almaz. Hatta sevgilisi yalan söylüyorsa , oğlak kadını sinsi planlar uygulamaya başlamıştır bir de.
Zaten gayet zeki bir kadındır. Siz leb demeden o leblebiyi anlar.

Yine belirgin bir özelliği : oğlak asla affetmez ! Oğlak kadinına bir yamuk yapmamaya bakın. Onu kaybetmeyi göze almışsanız yapın ya da. Ve oğlak kadınının intikamı ile tanışmamışsanız çok şanslı bir insansınız. Çok güçlü seven kadınlar oldukları için ihanet affeddmeyecekleri ilk şeydir ve intikam alacağından emin olabilirsiniz. Kanırtmadan bırakmaz.

Nostalji sever , aile sever , duygulara çok önem verir. Belli edemez ama sizi kalbinde taşır daima.

Kendim de dahil 13-14 civarı oğlak kadinı üzerinde yaptığım genellemeler bunlar.
Kesinlikle zeki kadınlardır bazen bazı şeylerin farkında olsalarda salak ayağına yatarlar ses etmezler hatta bakalım daha ne yalanlar söyleyecek diye plan yapıp karşısındaki insanın daha neler yapacağını merak ederler evet, üzüleceklerini bile bile...
Güveni bir kere kırıldıysa çok zor aşık olurlar ama eğer sizi seçtiyse emin oldun ki sizinle birlikte ölümüne kadar yüreyecek olan kadındır... Sevdiği erkeği en yüksekte görmek içinde elinden geleni yapar herzaman güç ve güçlü olandan yanalardır,kendileri güçlü olmak içinde bu kadar hırslı ve çalışkanlardır çünkü gerçekte asıl aşık oldukları güçtür... Gücün herzaman, her konuda elinde olmasanı isteyerler.. Duyguların en zirvesini taşırlar asil kadınlardır... Şu çok beğenip hiçbir erkeğin kolay kolay konuşamadığı uzaktan baktığı kadınlar bunlardır evet...
balık kadar olmasa da hafif tırlak karılardır.
Benim dişi versiyonum olan kadındır. Öper atar ruhunuz duymaz. Kapiş
benimdir. fiziki özelliğimiz genel olarak;

Yüz hatlarının güzel ve yerli yerinde olması en önemli fiziksel özellikleri arasındadır. Tıpkı erkeği gibi güçlü ve kuvvetlidir. Bacakları gerçekten iyi olan Oğlak kadınlarının manken olabilme özellikleri yüksektir. Saçları gür ve bakımlıdır. Kadınlarının çok uzun boylu olduklarını söyleyemeyiz ancak bacakları uzundur. Yapıları genel olarak incedir, kilolu oldukları pek görülmez. Çene yapıları ise oldukça belirgindir.
ortak özellikleri enerji emici olmaları. hepsinde şu klasik öğretmen sıkıcılığı ve gereksiz disiplin oluyor
öyleyimdir ve gayet te seviliyorum tüm insanlar oğlak burcu olsaydılar dünya kesin çok güzel olurdu.
Severim bu kadınları. Anlaştığım nadir kişilerdendir kendileri. Jüstinyen'in imparatoriçe teodora'sıdır. Dünyayı kasıp kavur. Yansın ortalık anasını satiyim. Eğer gerekliyse: roma'yı yakıp, manzarayı izlettirebileceğin on numara bir kadındır.
Birisini tanırım:
1 saat içinde 16262 tane farklı duyguyu içinde yaşayan ama 1 kere bile belli etmeyen, uzaktan uzağa herkesin yüz bulsa yakınından ayrılmayacağı ama her zaman ayarı veren asla duygularını harekete geçirmeyen "mantıksız" olan herşeyi ne olursa olsun ölümüne siktir eden kadındır net.
bu burca mensup bir kadına aşığım. ciddi ciddi de evlenmeyi düşünüyorum.
valla ben de bu burçtan bir hanıma aşığım ve olursa direk ben de evlenirim.

lan yoksa?
Tanığım bir oğlak burcu kadını var. Sevmeseydim şayet onu hiç katlanamazdım inatçılığına. Ama sevgi her şeyden üstündür.
(bkz: tam karşınızda)
EGER SEVERSE SEVDIGINE HIZMET ETMEKTEN HIC YORULMAYAN BURCUN KADINIDIR BU KADINLAR. TERLIK GETIRI, KAHVE YAPAR, SU GETIRI, FANTEZI YAPAR.
Benimdir. inatçıdır çalışkandır lidersi özellikler gösterir.
Aptallıkta master derecesini tamamlamış insandır. ilişkisine düzgün devam ederken en basit bir konudan bitirmeye çabalar. Başak burcu erkeğiyle kesinlikle ilişki kurmamalı, yaklaşmamalıdır. ilişkiyi bitirme sebepleri arasında şemsiye kılıfı ve instagram gibi saçma şeyler bulunabilir, bunları kullanabilir. Para yeme, işini gördürme ve benzeri konularda yeteneklidir. Tek iyi oldukları nokta yatakta performanslarının yüksek olmasıdır ancak tüm bu özelliklere bakınca:

--spoiler--
(bkz: 31 olsa çekilmez)
--spoiler--

Toplumun kurtulması açısından tamamının toplanıp bir kapsülle uzay boşluğuna atılması da çok mantıklıdır.

Edit: Eleştiriye açık olmayan insandır. (Kötü oylanma oranı sağolsun bunu hatırlattı)