bugün

(bkz: oyumu sarıgül e veriyorum)
her şeyi birine bağlamış, biri giderse hepsi gidiyor. tuhaf.
daha iyi bir secenek yok maalesef. bu yuzden karsit gorusler bile ona oy vermeli ki. dis gucler bu millet tek yurek desin. yoksa olmayacaga oy tutarsizlik fikrini guclendirmekden baska ise yaramaz.
(bkz: tamam şimdi siktirgit)
Kürt kardeşim diyene kadar etkileniyordum. Kürt kardeşin sırf Kürt olduğu için ezilmiyor, hatta ezilmiyor. Elektriğe para vermiyor, Mazotunu, sigarasını, çayını kaçırıyor, uyuşturucusunu yetiştiriyor, Batı’ya geliyor kadın satıyor, uyuşturucu satıyor, adam vuruyor ve tüm bunların legal olmasını istiyor. Devlet orda dur diyince doğuştan bildiği ezilenlerin dilini konuşuyor. Yetti lan şu Kürt sevdanız.
Çünkü ben teröristlerin davul zurnayla karşılanmasını istiyorum.
Çünkü ben dün teröriste istediği herşeyi verenlerin yargılanmasını istemiyorum.
Çünkü ben ayakkabı kutularıyla rüşvet dağıtılan bir ülke istiyorum.
Çünkü ben bizi "din, din" ayakta s*kenlerin kapalı kapılar ardında o dinle bakara makara diye dalga geçmesini istiyorum.
Çünkü ben zamanında buğday ambarı denilen Türkiye'nin buğdayı bile yurt dışından alacak duruma düşmesinden zevk alıyorum.
Çünkü ben doların 10 tl olduğunu görmek istiyorum.
Çünkü ben devletin yağmalanmasını, bunuda halka ekonomimiz çok iyi diye gösterilmesinden zevk alıyorum.
Çünkü ben s*kilmekten zevk alan, seçtiğim kişileri "inadına" diyerek seçen, vatan haini kansız bir Türkiye düşmanıyım.
RTE liderimiz, bop hedefimiz!!!!
--spoiler--
" çünkü istikrar sürsün, türkiye büyüsün ve fetöcüler başa gelmesin istiyorum. "
--spoiler--
(bkz: 16 yıllık bankasya müdürünün spk başkanı yapılması)
--spoiler--
" memleketin batmaması, güçlü ekonominin devam etmesi, silah sanayisi ve sağlık argesinin güçlenmesini istiyorum."
--spoiler--
dolar 4, auro 5, benzin 6, mazot 5,60 tl.
cari açık 60 milyar, dış borç 650 milyar.
4 milyon mülteci, 3.5 milyon işsiz.
sata sata tüketilmiş milli yatırımlar.
19 şirkete 135 milyarlık kıyak.
şimdi de köprüleri satıyorlar. 15 temmuz şehitler köprüsünü.
--spoiler--
" cumhuriyet tarihinde görülmediği kadar güçlü üniversiteler, daha mükemmel eğitim sistemi istiyorum."
--spoiler--
bakkal dükkanı gibi her kente açılan dandik üniversiler.
15 yılda 15 kez değiştirilen eğitim sistemi, 5 kez değiştirilen sınav sistemi.
satılan sorular. çalınan sorular.
" reis deyince aklınıza kim geliyor " sorularıyla cilalanmış sözlü sınavlarla pazardan karpuz seçen yandaş yavşaklığı.
üni mezunlarının % 80' inin işsizler ordusuna katılması.
üni mezunu, kpss kazanmış atanamayan öğretmenlerin intihar etmesi.

not: girilen seçim sathında rte' ye verilecek her oy; " karanlığa, yokluğa, yoksulluğa verilen oydur."
"Oyum Reçel Tahin Erduvan'a" olarak düzeltilmesi gereken başlık.
Kürtler siksin ananı.
ben iyi partiye vericem amk!
Kötünün iyisi diye yaptığım eylem. Kusura bakmayın ama öyle. Diğerlerine hiç güvenmiyorum. Ülkemiz için hayırlısı olsun.
kötünün iyisi diyorlar ya çok gülüyorum....
oyum recep tayyip erdoğan a koyum muhalefet olana.
adam halkı soyuyor, parasını çalıyor, ekonomiyi çökertmiş durumda şu an dolar 4 lirayı geçti. euro 5 lira oldu. benzin 6 lira. daha da kötü olacak. eğitim, teknoloji, bilim zaten yerlerde şu an. milli değerlerimizi atatürkün kurduğu fabrikaları satıyor. kötünün iyisi dediğin adam aslında en kötü olan adam

oy vermeden önce lütfen iyi düşünün ona göre karar verin.
imla hatası olan, k si eksik kalmış. redtrolls...