bugün

- bi yanlışlık olmuş sanırım beyefendi, muavine seslenebilir misiniz lütfen?
- ne yanlışlığı hanfendi?
- bayan yanı vermişler size... pardon, muavin bey bakar mısınız!
- yaaa ben de kızım ki!.. yok bişey muavin bey, yok bişey!
Eğer yanınızdaki bayan güzel ise hayaller alemine dalmak...
geçen gün gerçekleştirilen durum. sadece inip inmeyeceğimi sordu. bi' halt olduğu yok, isterseniz deneyin...
her ne kadar güzel bir kızla süslenmeye çalışılsa da otobüste yellenmek şeklinde düzeltilmesi gereken başlık.
otobüste boş yer varken oturulmaması gerekir, sonuçta bayan rahatsız olabiliyor.
sakarya' da düzce arabasına bindim. şehirler arası bir otobüs değildi, bunuda düşünerek bir bayanın yanına oturdum, bayan dediğimde 60-70 yaşında bir teyze. hooop oturma oraya dediler. beni başka yere oturttular, daha sonra otobüsee binen bir bayan yolcuyu oturttular oraya. otobüs firmasının adı harem and selamlık turizm di.
sosyal bir varlık olan insanoğlu için gayet normal bir davranıştır. kadın erkek eşit olan toplulumuzda boş bulunan yer bir kızın yanıysa ayakta kalmamak adına oturulabilir.
omzunda uyuyakalırsanız devamında bir garip ilişki yaşanabilecek fiil.
bazı muhafazakar amcaların kıza kıçını dönüp muhattap olmamak için suratına "hıh!" ifadesi takması da bu durumlardan biridir...
yanında oturuan yaşlı bir teyze falan olsaydı pek de sorun olmayacak, hatta sözlükte başlık bile açılmıyacaktır. ama yurdum abazanı bir kız görünce hemen sevinir. her yaptığı hareketten dolayı sözlüklerde başlık açar veya fırstttan yararlanmaya çalışır.
şanslı olduğunuzun bir kanıtıdır, kız çirkinse şansınıza küsebilirsiniz.
dışarıdan gözlemlemesi oldukça zevkli hadise.
kız için şanslı gününde olduğunun kanıtıdır.
aslında normal durumdur ama bazı erkeklerce şu şekilde yorumlanabilir ;
karşılıklı oturmuş iki erkek metrobüste muhabbet etmektedir. erkeklerden birinin yanında da malum bir kız oturmaktadır. * aralarında şöyle bi konuşma geçer:
* kyo
*kko
*p

-abi onu bunu boşverde gene iyisin.*
-niye oğlum noldu gene?*
-güzel manzaralı yeri gene sen kapmışsın. baksana.*
-haha evet cidden yaa.* *
-O_o *
( müzik dinleyen kızın bişiyi duymadığını sandılar ama oysaki herşeyi duymuştu.)
bu kadar da abartmaya gerek yok değil mi sevgili insancıklar?
Eeee nolmuş.
- memen goluma deydide..bi hoş oldum..
+ ?!
şehirler arası otobüslerde olAmayacak durum da neden ki yani nolucak saldırıcak mı adam sana otobüste.
hızlı yaşamayı seven erkek için değişik maceraların adresidir.
bir bayan için çok farketmez ama kızın yanına oturan erkekse hayallere boğar adamı.
(bkz: hayallere dalmak)
(bkz: fordus magandus)
oha! çok garip.
- biz şimdi sözlendik de mi?

+ ne diyosun sen be!

- sinemaya gidelim mi?
''iletişimsizlik bile iletişimdir.'' kuramını ispatlayan durumdur.
hayal dünyasının zirvesinde yaşayan insanların yolculuk sırasında beyninden çeşitli fanteziler geçirmesine sebebiyet verebilir. ama o kız o otobüsten inecek, yok olup gidecek, bi daha görmeyeceksin bile. bi silkelen kendine gel. yok ben gelmem diyorsan da o zaman yolun açık olsun yeni sıfatın fortçu.
gereksiz biçimde içinde aşk pıtırcıkları patlayan, anadoludan gelmiş, yüksek ihtimal konfeksiyonun birinde ütücülük yapan abaza oğlanların tatmin mekanizmasıdır. olmayacak duaya amin deme meraklısı ayran gönüllü hemcinslerimin angutluklarından biridir.
O kız artık o yol boyunca Benim namusumdur.